/    /    /    /    /  

Saloos Myrta 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Éterické oleje M - N
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
106
ks
Bez DPH 88 Kč

Saloos Myrta 5 ml

Saloos Myrta je esenciální olej vhodný zejména při použití do aromalampy, kdy na dlouhou dobu provoní váš domov. Vůně myrty je silně bylinná s pryskyřičnými a balzamickými tóny a je velice vhodná pro chvíle odpočinku a relaxace. Éterický olej z myrty můžete využít také při meditaci.

Rostlinná silice z myrty má silný zklidňující účinek na tělo i mysl. Pomáhá ve chvílích nadměrného psychického a fyzického vyčerpání a zmírňuje negativní dopady stresu na lidský organismus. Je doporučována také při nespavosti a problémech s nedostatkem koncentrace.

Myrta je zároveň skvělým pomocníkem při chřipce či nachlazení. Uvolňuje ucpané dutiny a pomáhá udržovat průchodnost dýchacích cest. Zmírňuje kašel a podporuje přirozenou regenerační schopnost tkání, díky čemuž urychluje hojení. Je využívána také při hemeroidech.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Myrta 5 ml

Saloos Myrta je esenciálny olej vhodný najmä pri použití do aromalampy, kedy na dlhú dobu prevonia váš domov. Vôňa myrty je silne bylinná s živicovými a balzamickými tónmi a je veľmi vhodná pre chvíle oddychu a relaxácie. Éterický olej z myrty môžete využiť aj pri meditácii.

Rastlinná silica z myrty silný upokojujúci účinok na telo i myseľ. Pomáha vo chvíľach nadmerného psychického a fyzického vyčerpania a zmierňuje negatívne dopady stresu na ľudský organizmus. Je doporučovaná tiež pri nespavosti a problémoch s nedostatkom koncentrácie.

Myrta je zároveň skvelým pomocníkom pri chrípke či nachladnutí. Uvoľňuje upchaté dutiny a pomáha udržiavať priechodnosť dýchacích ciest. Zmierňuje kašeľ a podporuje prirodzenú regeneračnú schopnosť tkanív, vďaka čomu urýchľuje hojenie. Je využívaná tiež pri hemoroidoch.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Myrtus Communis Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, astma, nespavost a nervozita, stres a úzkost
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz