/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Myrta 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 5 ml / 149 Kč
Kategorie: Éterické oleje M - N
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
224
ks
Bez DPH 185 Kč

Nobilis Tilia Myrta 10 ml

Nobilis Tilia Myrta je čistý éterický olej bez jakýchkoliv syntetických příměsí. Aroma myrty je charakteristické svěžími lehce bylinnými tóny s jemným kafrovým základem a přináší okamžité osvěžení pro vaše tělo i mysl. Myrta má významný vliv na celkové posílení organismu a podporu obranyschopnosti.

Éterický olej z myrty je výborným podpůrným prostředkem při duševním a fyzickém vyčerpání, oceníte jej v období zvýšeného stresu či nadměrné fyzické aktivity. Napomáhá prohloubit okamžiky relaxace a zlepšuje schopnost koncentrace. Myrta podporuje harmonizaci duševní rovnováhy a zlepšuje kvalitu spánku.

Myrtový olej stimuluje tvorbu hlenu, usnadňuje vykašlávání a podporuje pročištění dýchacích cest. Díky tomu jej lze použít v obdobích chřipky a nachlazení či například při bronchitidě. Má také silné protizánětlivé a antibakteriální účinky.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Commimphora Abyssinica Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, astma, nespavost a nervozita, stres a úzkost

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz