/    /    /    /    /  

Uoga Uoga Na rty a tváře 606 Passionate 6 ml

Značka:
Množství: 6 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Rtěnky, Kompaktní tvářenky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
382
ks
Bez DPH 316 Kč

Uoga Uoga Na rty a tváře 606 Passionate 6 ml

Barva na rty a tváře Uoga Uoga v jasně červeném odstínu 606 Passionate s oranžovým podtónem dodá barvu vašim rtům i tvářím. Kvalitní přírodní oleje a vosky spolu s jahodovým extraktem vyživují a regenerují jemnou pokožku, udržují její přirozenou vláhu a chrání ji před vysušením. Výrobek má jen lehkou ovocnou vůni a chrání pokožku při pobytu na slunci.

Kvalitní přírodní pigmenty dodají barvu vašim rtům i tvářím a přírodní oleje o ně během dne pečují. Ricinový, jojobový či moringový olej je plný vitaminů a dalších prospěšných látek a spolu s přírodními vosky, bambuckým máslem a extraktem z jahodových plodů vyživují jemnou pokožku, udržují ji vláčnou a hebkou a brání jejímu vysoušení či nepříjemnému praskání. Olej z malinových semínek pak barvě dodává vysoký UV filtr, který pokožku chrání před škodlivými účinky slunečního záření.

Použití: Barvu naneste čistým prstem či pomocí malého štětečku na rty a dobře rozetřete po celé jejich ploše. Jako tvářenku naneste přímo prstem na tváře a krouživými pohyby dobře zapracujte.

Skladování: Výrobek uchovávejte na chladném místě.

Uoga Uoga Na rty a tváře 606 Passionate 6 ml

Farba na pery a líca Uoga Uoga v jasne červenom odtieni 606 Passionate s oranžovým podtónom dodá farbu vašim perám aj lícam. Kvalitné prírodné oleje a vosky spolu s jahodovým extraktom vyživujú a regenerujú jemnú pokožku, udržujú jej prirodzenú vlahu a chránia ju pred vysušením. Výrobok má len ľahkú ovocnú vôňu a chráni pokožku pri pobyte na slnku.

Kvalitné prírodné pigmenty dodajú farbu vašim perám aj lícam a prírodné oleje sa o ne počas dňa starajú. Ricínový, jojobový či moringový olej je plný vitamínov a ďalších prospešných látok a spolu s prírodnými voskami, bambuckým maslom a extraktom z jahodových plodov vyživujú jemnú pokožku, udržujú ju vláčnu a hebkú a bránia jej vysúšaniu či nepríjemnému praskaniu. Olej z malinových semienok potom farbe dodáva vysoký UV filter, ktorý pokožku chráni pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Ricinus Communis Seed Oil, Cera Flava, Simmondsia Chinensis Oil1), Argania Spinosa Kernel Oil1), Macadamia Ternifolia Nut Oil1), Copernicia Cerifera Wax, Butyrospermum Parkii Oil1), Rubus Idaeus Seed Oil1), Tocopherol, Fragaria Ananssa (strawberry) Fruit Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Aroma2), Limonene2), Linalool2) +/-: Cl 77019 (Mica), Cl 77891, Cl 77492, Cl 77491
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

barva: červená
konzistence: velmi hutná krémová
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/