/    /    /    /  

Taoasis Nachlazení, Taoasis 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Produktová řada: Taoasis Směsi ÉO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Před
slevou
193 Kč
Cena
154
ks
Bez DPH 127 Kč

Taoasis Nachlazení, Taoasis 10 ml

Směs éterických olejů Thaoasis Nachlazení pomáhá ulevit od bolesti hlavy i ucpaného nosu ve chvílích, kdy na vás něco leze. Příjemně mentolová vůně eukalyptu se prolíná s nahořklým tea tree a tvoří osvěžující kombinaci. Obsažené éterické oleje nejenom uvolní dutiny a přinesou úlevu, zároveň mohou sloužit i jako prevence nachlazení v období viróz.

Směs éterických olejů za pomoci bylinkové vůně uleví při bolestech hlavy, nachlazení a rýmě. Kombinace svěžího eukalyptu, tea tree a tymiánu tvoří osvěžující kombinaci, která uvolňuje ucpané dutiny a zmírňuje nepříjemné pocity spojené s nachlazením. Obsažené éterické oleje zároveň působí antibakteriálně a působí jako mírná prevence nachlazení horních cest dýchacích v období chřipek a viróz.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Taoasis Nachlazení, Taoasis 10 ml

Zmes éterických olejov Taoasis Nachladnutie pomáha uľaviť od bolesti hlavy a upchatého nosa vo chvíľach, kedy na vás niečo lezie. Obsiahnuté éterické oleje nielen uvoľnia dutiny a prinesú úľavu, zároveň môžu slúžiť aj ako prevencia nachladnutia v období viróz.

Zmes éterických olejov s pomocou bylinkovej vône uľaví pri bolestiach hlavy, nachladnutí a nádche. Kombinácia sviežeho eukalyptu, tea tree a tymianu tvorí osviežujúcu kombináciu, ktorá uvoľňuje upchaté dutiny a zmierňuje nepríjemné pocity spojené s nachladnutím. Obsiahnuté éterické oleje zároveň pôsobia antibakteriálne a pôsobia ako mierna prevencia nachladnutia v období chrípok a viróz.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Parfum, Limonene, Citral, Linalool, Geraniol, Isoeugenol, Eugenol, Citronellol
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
produktové řady: Taoasis Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/