/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Nard 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 5 ml / 214 Kč
Kategorie: Éterické oleje M - N
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
379
ks
Bez DPH 313 Kč

Nobilis Tilia Nard 10 ml

Nobilis Tilia Nard je čistá rostlinná silice bez přidaných syntetických látek. Díky tomuto stoprocentnímu složení bez příměsí je její účinek maximální. Éterický olej z nardu pochází z okouzlující přírody dalekých Himalájí a díky velice proměnlivému počasí je mimořádně bohatý na prospěšné látky.

Olej z nardu má jedinečnou sladce květinovou vůni s tóny pižma, jíž býval připisován až mystický potenciál. Nard je považován za silné nervové tonikum, uvolňuje svalové stahy a pomáhá při mnoha psychosomatických potížích. Napomáhá stabilizovat duševní rovnováhu a zmírnit známky stresu.

Aromaterapeutické působení éterického oleje z nardu upevňuje sebedůvěru a přináší pocit jistoty. Nard má zároveň silné prophřívací účinky, posiluje lokální prokrvení v tkáních a díky tomu podporuje celkové uvolnění. Působí také proti bolestem i chronického charakteru.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz