/    /    /    /    /  

Martina Gebhardt Nehtový balzám, Hand & Nail 15 ml

Značka:
Množství: 15 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Péče o nehty, Tělová kosmetika
Produktová řada: Martina Gebhardt Hand & Nail
Certifikáty: DEMETER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
322
ks
Bez DPH 266 Kč
99 bodů ks

Martina Gebhardt Nehtový balzám, Hand & Nail 15 ml

Nehtový balzám Martina Gebhardt Hand&Nail pečuje nejenom o křehké lámavé nehty, ale také vyživuje samotné nehtové lůžko, léčí jej a chrání před vznikem záděr i jiných drobných zánětů. Kombinace pečujících rostlinných olejů a bylinných výtažků jemnou kůžičku kolem nehtů skvěle hydratauje, regeneruje a chrání před popraskáním.

Nehtový balzám skvěle regeneruje a posiluje jemnou nehtovou kůžičku i slabé lámavé nehty díky vysokému podílu mandlového oleje. Ten je plný potřebných živin a obzvláště vitaminu E, který má výborné posilující a regenerační účinky. Nehtový balzám navíc podporuje zdravý růst nehtů. Mandlový olej společně s lanolinem a bambuckým a kakaovým máslem dodávají potřebnou hydrataci a zanechávají nehtové lůžko vyživené.

Balzám má i skvělé hojivé a protizánětlivé účinky díky obsahu antibakteriálního oleje z neemu a také medu. Tyto látky spolehlivě léčí drobné záněty, prasklinky i záděry a současně chrání pokožku před návratem těchto obtíží. Nehtový balzám podporuje zdravý silný růst nehtů a zároveň pečuje i o samotné nehtové lůžko, vyživuje jej a chrání před vznikem zánětu.

Použití: Malé množství balzámu vmasírujte do pokožky nehtového lůžka i samotného nehtu a nechte vstřebat.

Martina Gebhardt Nehtový balzám, Hand & Nail 15 ml

Nechtový balzam Martina Gebhardt Hand & Nail sa stará nielen o krehké lámavé nechty, ale tiež vyživuje samotné nechtové lôžko, lieči ho a chráni pred vznikom záderov a iných drobných zápalov. Kombinácia ošetrujúcich rastlinných olejov a bylinných výťažkov jemnú kožtičku okolo nechtov vynikajúco hydratuje a chráni pred popraskaním.

Nechtový balzam vynikajúco regeneruje a posilňuje jemnú nechtovú kožtičku i slabé lámavé nechty vďaka vysokému podielu mandľového oleja. Ten je plný potrebných živín a obzvlášť vitamínu E, ktorý má výborné posilňujúce a regeneračné účinky. Nechtový balzam navyše podporuje zdravý rast nechtov. Mandľový olej spoločne s lanolínom, bambuckým a kakaovým maslom dodávajú potrebnú hydratáciu a zanechávajú nechtové lôžko vyživené.

Balzam má tiež vynikajúce hojivé a protizápalové účinky vďaka obsahu antibakteriálneho oleja z neemu a takisto medu. Tieto látky spoľahlivo liečia drobné zápaly, prasklinky a zádery a súčasne chránia pokožku pred návratom týchto ťažkostí. Nechtový balzam podporuje zdravý silný rast nechtov a zároveň sa stará aj o samotné nechtové lôžko, vyživuje ho a chráni pred vznikom zápalu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil1), Lanolin, Butyrospermum Parkii Butter2), Theobroma Cacao Butter1), Cera Flava1), Melia Azadirachta Seed Oil, Tocopherol, Mel1), Aroma2), Linalool3)
1) Demeter, 2) Organic agriculture, 3) Natural essential oils
i
i

konzistence: krémová
obal: skleněný
produktové řady: Martina Gebhardt Hand & Nail

Výrobce

Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Německo
www.martinagebhardt.cz