/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Neroli (pomerančový květ) 1 ml

Značka:
Množství: 1 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje M - N, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
439
ks
Bez DPH 363 Kč

Nobilis Tilia Neroli (pomerančový květ) 1 ml

Nobilis Tilia Neroli je čistá rostlinná silice bez přidaných syntetických látek s účinkem na psychické i fyzické aspekty organismu. Má velice příjemnou vůni, která působí harmonickým dojmem a omámí vás svými svěžími květinovými tóny s mírně hořkým nádechem.

Éterický olej z Neroli je velice účinný již v nízkých koncentracích. Je možno jej používat samostatně či v kombinaci s dalšími esenciálními olejemi. Je často využíván ve směsích pro období těhotenství a porodu. Celkově zmírňuje psychické i fyzické napětí a přináší uvolnění.

Neroli má významný efekt na psychiku, ulevuje při náladovosti a podrážděnosti. Jeho použití je vhodné v období zvýšeného stresu a duševního vypětí. Působí podpůrnými účinky při arytmiích, pocitech bušení srdce a vysokém tlaku. Je nazýván přírodním antidepresivem.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Citrus Aurantium var. Amara Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, nespavost a nervozita, snížení krevního tlaku, stres a úzkost, suchá pleť, zralá pleť
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz