/    /    /    /    /  

Saloos Neroli 1 ml

Značka:
Množství: 1 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje M - N, Aromaterapie pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
358
ks
Bez DPH 296 Kč

Saloos Neroli 1 ml

100% esenciální olej Neroli Saloos působí na celkovou tělesnou i duševní pohodu, funguje jako přírodní afrodiziakum, pomáhá při nespavosti, nervozitě a poruchách koncentrace. Svým uklidňujícím účinkem snižuje krevní tlak, efektivně tlumí stres a úzkost.

Při kosmetickém použití je vhodný především pro suchou a zralou pleť, které dodává dlouhodobou hloubkovou  výživu a hydrataci. Díky tomu předchází předčasnému vzniku vrásek a zanechává pokožku dokonale hladkou a vypnutou.

Esenciální olej Neroli je vhodný jako první pomoc ve stresových či vypjatých okamžicích. Působí příznivě na psychiku, okamžitě uklidňuje a napomáhá soustředění. Pozitivně povzbuzuje trávení, působí i při průjmu a plynatosti. Navíc posiluje srdeční činnost.

Použití: Esenciální olej dávkujte v malém množství do aromalampy, sauny, koupele nebo jako přísadu k rostlinnému oleji.

Tip: Nepoužívejte 100% esenciální oleje přímo na kůži v neředěné koncentraci.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Neroli 1 ml

100% esenciálny olej Neroli Saloos pôsobí na celkovú telesnú i duševnú pohodu, funguje ako prírodné afrodiziakum, pomáha pri nespavosti, nervozite a poruchách koncentrácie. Svojim upokojujúcim účinkom znižuje krvný tlak, efektívne tlmí stres a úzkosť.

Pri kozmetickom použití je vhodný predovšetkým pre suchú a zrelú pleť, ktorej dodáva dlhodobú hĺbkovú výživu a hydratáciu. Vďaka tomu predchádza predčasnému vzniku vrások a zanecháva pokožku dokonale hladkú a vypnutú.

Esenciálny olej Neroli je vhodný ako prvá pomoc v stresových či vypätých momentoch. Pôsobí priaznivo na psychiku, okamžite upokojuje a napomáha sústredeniu. Pozitívne povzbudzuje trávenie, pôsobí aj pri hnačke a plynatosti. Navyše posilňuje srdcovú činnosť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Neroli
INCI: Citrus Aurantium Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, nespavost a nervozita, snížení krevního tlaku, stres a úzkost, suchá pleť, zralá pleť
konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz