/    /    /    /  

Taoasis Něžný sen, Baldini 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Produktová řada: Baldini Směsi ÉO
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Před
slevou
193 Kč
Cena
154
ks
Bez DPH 127 Kč

Taoasis Něžný sen, Baldini 10 ml

Směs éterických olejů Baldini Něžný sen má uklidňující vůni květin, která vás příjemně ukolébá ke spánku. Jemná vanilka je doplněna o exotické ylang ylang a šťavnatý pomeranč. Společně tvoří harmonickou chladivou vůni, perfektní pro chvíle usínání.

Směs olejů v alkoholu vás svou jemnou květinovou vůní naladí ke spánku a pomůže zahnat každodenní starosti. Harmonická směs kořeněného ylang ylang, sladké krémové vanilky a sladkého pomeranče se lehce prolíná v chladivou květinovou vůni. Směs éterických olejů je tak skvělým společníkem do ložnice i dětského pokoje, kde vám pomůže klidně usnout.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Taoasis Něžný sen, Baldini 10 ml

Zmes éterických olejov Baldini Nežný sen má upokojujúcu vôňu kvetín, ktorá vás príjemne ukolíše do spánku. Jemná vanilka je doplnená o exotický ylang-ylang a šťavnatý pomaranč. Spoločne vytvárajú harmonickú chladivú vôňu, perfektnú pre chvíle zaspávania.

Zmes olejov v alkohole vás svojou jemnou kvetinovou vôňou naladí na spánok a pomôže zahnať každodenné starosti. Harmonická zmes korenistého ylang-ylang, sladkej krémovej vanilky a sladkého pomaranča sa ľahko prelína v chladivú kvetinovú vôňu. Zmes éterických olejov je tak skvelým spoločníkom do spálne aj detskej izby, kde vám pomôže pokojne zaspať.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Parfum, Limonene, Alcohol, Benzyl Benzoate, Linalool, Benzyl Salicylate, Citral, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Směsi ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/