/    /    /    /  

Organix South Nimbová ústní voda Thera Neem 473 ml

Značka:
Množství: 473 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Ústní vody
Certifikáty: USDA ORGANIC
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
540
ks
Bez DPH 446 Kč

Organix South Nimbová ústní voda Thera Neem 473 ml

Nimbová ústní voda Organix South je součástí komplexní každodenní péče o zuby a ústní dutinu. Okamžitě osvěžuje dech a přináší šetrné dezinfekční a antibakteriální účinky díky obsahu nimbového výtažku. Její přírodní složení je vhodné i pro citlivé dásně a napomáhá snížit riziko vzniku řady problémů v dutině ústní.

Výtažek z nimby je považován za přírodní antibiotikum a je proslulý svými pozitivními účinky proti lokálnímu přemnožení bakterií či plísní. Zároveň snižuje citlivost pokožky a působí regeneračně. Složení je obohaceno o bio Aloe vera, jež má chladivý efekt a zklidňuje podrážděné dásně či patro. 

Osvěžující příchuť dlouho vydrží díky výtažkům z máty peprné a peprmintu, jež jsou oblíbenou součástí zubních past či ústních vod. Jemně kořeněnou chuť dodává bylinné ústní vodě extrakt z tymiánu a anýzu, jež působí antisepticky a protizánětlivě. Nimbová ústní voda tak napomáhá snížit kazivost zubů, omezuje krvácení dásní a zamezuje výskytu aftů a jiných defektů dutiny ústní. 

Použití: Používejte jednou až dvakrát denně či podle potřeby. Vyplachujte ústa po dobu 1-2 minut, nepolykejte.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel1), Sorbitol, Glycerin (vegetable), Poloxamer 407, Mentha Piperita Leaf Extract, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Eugenia Caryophyllus (Clove) Bud1), Illicum Verum Oil1), Azadirachta Indica (Neem) Leaf, Azadirachta Indica (Neem) Bark1), Thymus Serphyllum (White Thyme) Leaf Oil, Ascorbic Acid, Xylitol, Potassium Sorbate
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

Organix-South
2498 Commerce Court
FL33834 Bowling Green
Spojené Státy Americké
www.organixsouth.com