/    /    /    /  

Nobilis Tilia Nimbový olej, bio, ve fialovém skle 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 20 ml / 129 Kč
Kategorie: Vlasy a kůže, Nimbový olej
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
4,3/5 4 hlasy
Cena
224
ks
Bez DPH 185 Kč

Nobilis Tilia Nimbový olej, bio, ve fialovém skle 100 ml

Za studena lisovaný nimbový olej Nobilis Tilia je 100% rostlinným olejem, jehož antibakteriální a léčivé vlastnosti jsou prospěšné hlavně pro problematickou a aknózní pleť. Nimbový olej působí antibakteriálně, udržuje pleť čistou a podporuje její přirozenou regeneraci.

Nimbový olej obsahuje azadirachtin, látku, která je velmi účinná proti mikrobům a také má insekticidní vlastnosti. Látky obsažené v nimbě nejen že pečují o problematickou pokožku a chrání před vznikem drobných zánětů, ale také slouží jako přírodní dezinfekce a insekticid. Olej je výborným pomocníkem pro léčbu kožních mykóz, lupénky i dermatitidy. Spolehlivě eliminuje výskyt bakterií a zároveň brání jejich opětovnému rozšíření. Olej ze semínek nimby nejen léčí kožní problémy, ale také posiluje imunitu pokožky, a chrání ji tak před opětovným vznikem nedokonalostí či podráždění.

Čistý rostlinný olej

Nimbový olej Nobilis Tilia je přírodním produktem a neobsahuje nic jiného, než čistý olej z nimby. Nimbový olej Nobilis Tilia je vysoce kvalitní, protože je lisovaný za studena, a tak je zachována maximální koncentrace jeho účinných látek. Nimbový olej je blahodárným přípravkem na problematickou pokožku a dokáže vyřešit celou škálu kožních obtíží.

Skvělá volba na pleť s akné

Nimbový olej zskává v posledních letech na popularitě díky svým účinkům na aknózní pokožku. Ačkoliv se lidé s pletí postiženou akné použití olejů spíše brání, pravdou je, že správně zvolený olej má naopak na pokožku prospěšný vliv. Olej z nimby obsahuje látku azadirachtin, která je velice účinná a brání množení mikroorganismů, a tím i tvorbě pupínků.

Proti ucpaným pórům i nedokonalostem

Aknózní pokožka se potýká s množstvím problémů, které souvisejí jednak s nadměrnou produkcí kožního mazu a jednak s bakteriální infekcí. Nimbový olej je přirozeně protizánětlivý a účinkuje proti mikrobům způsobujícím tvorbu pupínků. Zároveň normalizuje produkci kožního mazu, aniž by pokožku vysušoval, a brání jeho hromadění v pórech pleti.

Podpora regenerace

Nimbový olej však zároveň dodává pokožku a dlouhodobě ji zvláčňuje. Díky tomu pleť nemá tendenci se přehnaně mastit a je dokonale regulovaná. Nimbový olej Nobilis Tilia ale není vhodný jen na pokožku s akné. Má významný vliv na posílení imunity pokožky a působí podpůrně i v případě dalších kožních onemocnění, jako je například lupénka či mykóza.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte na čistou navlhčenou pokožku obličeje či celého těla a lehce rozetřete. Aplikujte nejlépe 2x denně. Olej lze používat i lokálně pouze na problematické partie.

Tip: Nimbový olej můžete podle libosti kombinovat s oblíbenými éterickými oleji.

Upozornění: Nimbový olej má specifickou štiplavou vůni, která může připomínat vůni koření či hrachové kaše. Při nižších teplotách nimbový olej mírně tuhne a hrudkovatí. Před použitím jej proto můžete na pár minut ponořit do vlažné vodní lázně.

Nobilis Tilia Nimbový olej, bio, ve fialovém skle 100 ml

Za studena lisovaný nimbový olej Nobilis Tilia je 100% rastlinným olejom. Jeho antibakteriálne a liečivé vlastnosti sú prospešné najmä pre problematickú a aknóznu pleť. Nimbový olej pôsobí antibakteriálne, udržiava pleť čistú a podporuje jej prirodzenú regeneráciu.

Nimbový olej obsahuje azadirachtín, látku, ktorá je veľmi účinná proti mikróbom a má tiež insekticídne vlastnosti. Látky obsiahnuté v nimbe sa starajú nielen o problematickú pokožku a chránia ju pred vznikom drobných zápalov, ale slúžia tiež ako prírodná dezinfekcia a insekticíd. Olej je výborným pomocníkom pre liečbu kožných mykóz, lupienky (psoriázy) aj dermatitídy. Spoľahlivo eliminuje výskyt baktérií a zároveň bráni ich opätovnému rozšíreniu. Olej zo semienok nimby nielen lieči kožné problémy, ale zároveň posilňuje imunitu pokožky, a chráni ju tak pred opätovným vznikom nedokonalostí či podráždení.

Čistý rastlinný olej

Nimbový olej Nobilis Tilia je prírodným produktom a neobsahuje nič iné, ako čistý olej z nimby. Je vysokokvalitný, pretože je lisovaný za studena, a tak je zachovaná maximálna koncentrácia jeho účinných látok. Nimbový olej je blahodarným prípravkom na problematickú pokožku a dokáže vyriešiť celú škálu kožných ťažkostí.

Vynikajúca voľba na pleť s akné

Nimbový olej získava v posledných rokoch na popularite vďaka svojím účinkom na aknóznu pokožku. Aj keď sa ľudia s pleťou postihnutou akné použitiu olejov skôr bránia, pravdou je, že správne zvolený olej má naopak na pokožku prospešný vplyv. Olej z nimby obsahuje látku azadirachtín, ktorá je veľmi účinná a bráni množeniu mikroorganizmov, a tým aj tvorbe pupienkov.

Proti upchatým pórom aj nedokonalostiam

Aknózna pokožka sa potýka s množstvom problémov, ktoré súvisia jednak s nadmernou produkciou kožného mazu a jednak s bakteriálnou infekciou. Nimbový olej je prirodzene protizápalový a účinkuje proti mikróbom spôsobujúcim tvorbu pupienkov. Zároveň normalizuje produkciu kožného mazu bez toho, aby pokožku vysušoval a bráni jeho hromadeniu v póroch pleti.

Podpora regenerácie

Nimbový olej však zároveň dodáva pokožke výživu a dlhodobo ju zvláčňuje. Vďaka tomu pleť nemá tendenciu sa prehnane mastiť a je dokonale regulovaná. Nimbový olej Nobilis Tilia však nie je vhodný len na pokožku s akné. Má významný vplyv na posilnenie imunity pokožky a pôsobí podporne aj v prípade ďalších kožných ochorení, ako je napríklad lupienka či mykóza.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Neemový olej proti vaginální mykóze

Ráda bych se zeptala, jestli můžu čistý neemový olej použít pro léčbu vaginální mykózy. Dočetla jsem se, že ...

Vlastnosti

INCI: Melia Azadirachta Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
užití: vnější

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz