/    /    /    /  

Nobilis Tilia Nimbový olej, bio 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 20 ml / 129 Kč
Kategorie: Vlasy a kůže, Nimbový olej
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
4,3/5 4 hlasy
Cena
224
ks
Bez DPH 185 Kč

Nobilis Tilia Nimbový olej, bio 100 ml

Za studena lisovaný nimbový olej Nobilis Tilia je 100% rostlinným olejem, jehož antibakteriální a léčivé vlastnosti jsou prospěšné hlavně pro problematickou a aknózní pleť. Nimbový olej působí antibakteriálně, udržuje pleť čistou a podporuje její přirozenou regeneraci.

Nimbový olej obsahuje azadirachtin, látku, která je velmi účinná proti mikrobům a také má insekticidní vlastnosti. Látky obsažené v nimbě nejen že pečují o problematickou pokožku a chrání před vznikem drobných zánětů, ale také slouží jako přírodní dezinfekce a insekticid. Olej je výborným pomocníkem pro léčbu kožních mykóz, lupénky i dermatitidy. Spolehlivě eliminuje výskyt bakterií a zároveň brání jejich opětovnému rozšíření. Olej ze semínek nimby nejen léčí kožní problémy, ale také posiluje imunitu pokožky, a chrání ji tak před opětovným vznikem nedokonalostí či podráždění.

Čistý rostlinný olej

Nimbový olej Nobilis Tilia je přírodním produktem a neobsahuje nic jiného, než čistý olej z nimby. Nimbový olej Nobilis Tilia je vysoce kvalitní, protože je lisovaný za studena, a tak je zachována maximální koncentrace jeho účinných látek. Nimbový olej je blahodárným přípravkem na problematickou pokožku a dokáže vyřešit celou škálu kožních obtíží.

Skvělá volba na pleť s akné

Nimbový olej zskává v posledních letech na popularitě díky svým účinkům na aknózní pokožku. Ačkoliv se lidé s pletí postiženou akné použití olejů spíše brání, pravdou je, že správně zvolený olej má naopak na pokožku prospěšný vliv. Olej z nimby obsahuje látku azadirachtin, která je velice účinná a brání množení mikroorganismů, a tím i tvorbě pupínků.

Proti ucpaným pórům i nedokonalostem

Aknózní pokožka se potýká s množstvím problémů, které souvisejí jednak s nadměrnou produkcí kožního mazu a jednak s bakteriální infekcí. Nimbový olej je přirozeně protizánětlivý a účinkuje proti mikrobům způsobujícím tvorbu pupínků. Zároveň normalizuje produkci kožního mazu, aniž by pokožku vysušoval, a brání jeho hromadění v pórech pleti.

Podpora regenerace

Nimbový olej však zároveň dodává pokožku a dlouhodobě ji zvláčňuje. Díky tomu pleť nemá tendenci se přehnaně mastit a je dokonale regulovaná. Nimbový olej Nobilis Tilia ale není vhodný jen na pokožku s akné. Má významný vliv na posílení imunity pokožky a působí podpůrně i v případě dalších kožních onemocnění, jako je například lupénka či mykóza.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte na čistou navlhčenou pokožku obličeje či celého těla a lehce rozetřete. Aplikujte nejlépe 2x denně. Olej lze používat i lokálně pouze na problematické partie.

Tip: Nimbový olej můžete podle libosti kombinovat s oblíbenými éterickými oleji.

Upozornění: Nimbový olej má specifickou štiplavou vůni, která může připomínat vůni koření či hrachové kaše. Při nižších teplotách nimbový olej mírně tuhne a hrudkovatí. Před použitím jej proto můžete na pár minut ponořit do vlažné vodní lázně.

Nobilis Tilia Nimbový olej, bio 100 ml

Za studena lisovaný nimbový olej Nobilis Tilia je 100% rastlinným olejom. Jeho antibakteriálne a liečivé vlastnosti sú prospešné najmä pre problematickú a aknóznu pleť. Nimbový olej pôsobí antibakteriálne, udržiava pleť čistú a podporuje jej prirodzenú regeneráciu.

Nimbový olej obsahuje azadirachtín, látku, ktorá je veľmi účinná proti mikróbom a má tiež insekticídne vlastnosti. Látky obsiahnuté v nimbe sa starajú nielen o problematickú pokožku a chránia ju pred vznikom drobných zápalov, ale slúžia tiež ako prírodná dezinfekcia a insekticíd. Olej je výborným pomocníkom pre liečbu kožných mykóz, lupienky (psoriázy) aj dermatitídy. Spoľahlivo eliminuje výskyt baktérií a zároveň bráni ich opätovnému rozšíreniu. Olej zo semienok nimby nielen lieči kožné problémy, ale zároveň posilňuje imunitu pokožky, a chráni ju tak pred opätovným vznikom nedokonalostí či podráždení.

Čistý rastlinný olej

Nimbový olej Nobilis Tilia je prírodným produktom a neobsahuje nič iné, ako čistý olej z nimby. Je vysokokvalitný, pretože je lisovaný za studena, a tak je zachovaná maximálna koncentrácia jeho účinných látok. Nimbový olej je blahodarným prípravkom na problematickú pokožku a dokáže vyriešiť celú škálu kožných ťažkostí.

Vynikajúca voľba na pleť s akné

Nimbový olej získava v posledných rokoch na popularite vďaka svojím účinkom na aknóznu pokožku. Aj keď sa ľudia s pleťou postihnutou akné použitiu olejov skôr bránia, pravdou je, že správne zvolený olej má naopak na pokožku prospešný vplyv. Olej z nimby obsahuje látku azadirachtín, ktorá je veľmi účinná a bráni množeniu mikroorganizmov, a tým aj tvorbe pupienkov.

Proti upchatým pórom aj nedokonalostiam

Aknózna pokožka sa potýka s množstvom problémov, ktoré súvisia jednak s nadmernou produkciou kožného mazu a jednak s bakteriálnou infekciou. Nimbový olej je prirodzene protizápalový a účinkuje proti mikróbom spôsobujúcim tvorbu pupienkov. Zároveň normalizuje produkciu kožného mazu bez toho, aby pokožku vysušoval a bráni jeho hromadeniu v póroch pleti.

Podpora regenerácie

Nimbový olej však zároveň dodáva pokožke výživu a dlhodobo ju zvláčňuje. Vďaka tomu pleť nemá tendenciu sa prehnane mastiť a je dokonale regulovaná. Nimbový olej Nobilis Tilia však nie je vhodný len na pokožku s akné. Má významný vplyv na posilnenie imunity pokožky a pôsobí podporne aj v prípade ďalších kožných ochorení, ako je napríklad lupienka či mykóza.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Neemový olej proti vaginální mykóze

Ráda bych se zeptala, jestli můžu čistý neemový olej použít pro léčbu vaginální mykózy. Dočetla jsem se, že ...

Vlastnosti

INCI: Melia Azadirachta Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
užití: vnější

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz