/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Nimbový olej, bio 20 ml

Značka:
Množství: 20 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 100 ml / 224 Kč
Kategorie: Vlasy a kůže, Nimbový olej, Vzorky tělových olejů
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
129
ks
Bez DPH 107 Kč

Nobilis Tilia Nimbový olej, bio 20 ml

Za studena lisovaný nimbový olej Nobilis Tilia je 100% rostlinným olejem, jehož antibakteriální a léčivé vlastnosti jsou prospěšné hlavně pro problematickou a aknózní pleť. Nimbový olej působí antibakteriálně, udržuje pleť čistou a podporuje její přirozenou regeneraci.

Nimbový olej obsahuje azadirachtin, látku, která je velmi účinná proti mikrobům a také má insekticidní vlastnosti. Látky obsažené v nimbě nejen že pečují o problematickou pokožku a chrání před vznikem drobných zánětů, ale také slouží jako přírodní dezinfekce a insekticid. Olej je výborným pomocníkem pro léčbu kožních mykóz, lupénky i dermatitidy. Spolehlivě eliminuje výskyt bakterií a zároveň brání jejich opětovnému rozšíření. Olej ze semínek nimby nejen léčí kožní problémy, ale také posiluje imunitu pokožky a chrání ji tak před opětovným vznikem nedokonalostí či podráždění.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte na čistou navlhčenou pokožku obličeje či celého těla a lehce rozetřete. Aplikujte nejlépe 2 x denně. Olej lze používat i lokálně pouze na problematické partie.

Tip: Nimbový olej můžete podle libosti kombinovat s oblíbenými éterickými oleji.

Upozornění: Nimbový olej má specifickou štiplavou vůni, která může připomínat vůni koření či hrachové kaše. Při nižších teplotách nimbový olej mírně tuhne a hrudkovatí. Před použitím jej proto můžete na pár minut ponořit do vlažné vodní lázně.

Nobilis Tilia Nimbový olej, bio 20 ml

Za studena lisovaný nimbový olej Nobilis Tilia je 100% rastlinným olejom. Jeho antibakteriálne a liečivé vlastnosti sú prospešné najmä pre problematickú a aknóznu pleť. Nimbový olej pôsobí antibakteriálne, udržiava pleť čistú a podporuje jej prirodzenú regeneráciu.

Nimbový olej obsahuje azadirachtín, látku, ktorá je veľmi účinná proti mikróbom a má tiež insekticídne vlastnosti. Látky obsiahnuté v nimbe sa starajú nielen o problematickú pokožku a chránia ju pred vznikom drobných zápalov, ale slúžia tiež ako prírodná dezinfekcia a insekticíd. Olej je výborným pomocníkom pre liečbu kožných mykóz, lupienky (psoriázy) aj dermatitídy. Spoľahlivo eliminuje výskyt baktérií a zároveň bráni ich opätovnému rozšíreniu. Olej zo semienok nimby nielen lieči kožné problémy, ale zároveň posilňuje imunitu pokožky, a chráni ju tak pred opätovným vznikom nedokonalostí či podráždení.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Opravdu to někdo používá? | 21.7.2016 13:09:18 | Pixie

Dobrý den, zajímalo by mě zda má někdo nějakou zkušenost s tímto olejem. Já si jej objednala s velkým očekáváním, ale bohužel nemám odvahu si ho namatlat na obličej, pač ta "vůně" je opravdu příšerná. Přítel by mě s tím snad ani nepustil do postele, nehledě na to, že mně samotné se z něj zvedá žaludek. Účinky by tedy musel mít přímo zázračné, abych si to se sebezapřením lajzla.

Re: Opravdu to někdo používá? | 31.10.2016 15:54:34 | Helena

Ahoj,já ho doma mám a přidávám občas do tělových másel. Ta chuť opravdu není příjemná a nikdy bych si olej samotný na pleť nedala.Jsou to všechno přírodní produkty, a proto bychom to od nich měli i očekávat.Dělám si asi 2 roky domácí tělová másla a pleťové oleje a mohu potvrdit,že má pleť je krásně hebká ,hydratovaná a vypjatá.Je potřeba používat také EO ,které vůni překryjí.Do poslele k chlapovi bych ho ale nepoužila,tam je na místě perfém.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Melia Azadirachta Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
užití: vnější

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz