/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Nimbový olej, bio, ve fialovém skle 20 ml

Značka:
Množství: 20 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 100 ml / 224 Kč
Kategorie: Vlasy a kůže, Nimbový olej, Vzorky tělových olejů
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
129
ks
Bez DPH 107 Kč

Nobilis Tilia Nimbový olej, bio, ve fialovém skle 20 ml

Za studena lisovaný nimbový olej Nobilis Tilia je 100% rostlinným olejem, jehož antibakteriální a léčivé vlastnosti jsou prospěšné hlavně pro problematickou a aknózní pleť. Nimbový olej působí antibakteriálně, udržuje pleť čistou a podporuje její přirozenou regeneraci.

Nimbový olej obsahuje azadirachtin, látku, která je velmi účinná proti mikrobům a také má insekticidní vlastnosti. Látky obsažené v nimbě nejen že pečují o problematickou pokožku a chrání před vznikem drobných zánětů, ale také slouží jako přírodní dezinfekce a insekticid. Olej je výborným pomocníkem pro léčbu kožních mykóz, lupénky i dermatitidy. Spolehlivě eliminuje výskyt bakterií a zároveň brání jejich opětovnému rozšíření. Olej ze semínek nimby nejen léčí kožní problémy, ale také posiluje imunitu pokožky a chrání ji tak před opětovným vznikem nedokonalostí či podráždění.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte na čistou navlhčenou pokožku obličeje či celého těla a lehce rozetřete. Aplikujte nejlépe 2 x denně. Olej lze používat i lokálně pouze na problematické partie.

Tip: Nimbový olej můžete podle libosti kombinovat s oblíbenými éterickými oleji.

Upozornění: Nimbový olej má specifickou štiplavou vůni, která může připomínat vůni koření či hrachové kaše. Při nižších teplotách nimbový olej mírně tuhne a hrudkovatí. Před použitím jej proto můžete na pár minut ponořit do vlažné vodní lázně.

Nobilis Tilia Nimbový olej, bio, ve fialovém skle 20 ml

Za studena lisovaný nimbový olej Nobilis Tilia je 100% rastlinným olejom. Jeho antibakteriálne a liečivé vlastnosti sú prospešné najmä pre problematickú a aknóznu pleť. Nimbový olej pôsobí antibakteriálne, udržiava pleť čistú a podporuje jej prirodzenú regeneráciu.

Nimbový olej obsahuje azadirachtín, látku, ktorá je veľmi účinná proti mikróbom a má tiež insekticídne vlastnosti. Látky obsiahnuté v nimbe sa starajú nielen o problematickú pokožku a chránia ju pred vznikom drobných zápalov, ale slúžia tiež ako prírodná dezinfekcia a insekticíd. Olej je výborným pomocníkom pre liečbu kožných mykóz, lupienky (psoriázy) aj dermatitídy. Spoľahlivo eliminuje výskyt baktérií a zároveň bráni ich opätovnému rozšíreniu. Olej zo semienok nimby nielen lieči kožné problémy, ale zároveň posilňuje imunitu pokožky, a chráni ju tak pred opätovným vznikom nedokonalostí či podráždení.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Opravdu to někdo používá? | 21.7.2016 13:09:18 | Pixie

Dobrý den, zajímalo by mě zda má někdo nějakou zkušenost s tímto olejem. Já si jej objednala s velkým očekáváním, ale bohužel nemám odvahu si ho namatlat na obličej, pač ta "vůně" je opravdu příšerná. Přítel by mě s tím snad ani nepustil do postele, nehledě na to, že mně samotné se z něj zvedá žaludek. Účinky by tedy musel mít přímo zázračné, abych si to se sebezapřením lajzla.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Melia Azadirachta Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
užití: vnější

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz