/    /    /    /  

Nobilis Tilia Nimbový olej, bio 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Další velikosti: 100 ml / 224 Kč 20 ml / 129 Kč
Kategorie: Vlasy a kůže, Nimbový olej
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Nobilis Tilia Nimbový olej, bio 50 ml

Za studena lisovaný nimbový olej Nobilis Tilia je 100% rostlinným olejem, jehož antibakteriální a léčivé vlastnosti jsou prospěšné hlavně pro problematickou a aknózní pleť. Nimbový olej působí antibakteriálně, udržuje pleť čistou a podporuje její přirozenou regeneraci.

Nimbový olej obsahuje azadirachtin, látku, která je velmi účinná proti mikrobům a také má insekticidní vlastnosti. Látky obsažené v nimbě nejen že pečují o problematickou pokožku a chrání před vznikem drobných zánětů, ale také slouží jako přírodní dezinfekce a insekticid. Olej je výborným pomocníkem pro léčbu kožních mykóz, lupénky i dermatitidy. Spolehlivě eliminuje výskyt bakterií a zároveň brání jejich opětovnému rozšíření. Olej ze semínek nimby nejen léčí kožní problémy, ale také posiluje imunitu pokožky, a chrání ji tak před opětovným vznikem nedokonalostí či podráždění.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte na čistou navlhčenou pokožku obličeje či celého těla a lehce rozetřete. Aplikujte nejlépe 2x denně. Olej lze používat i lokálně pouze na problematické partie.

Tip: Nimbový olej můžete podle libosti kombinovat s oblíbenými éterickými oleji.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Melia Azadirachta Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz