/    /    /    /  

Organix South Nimbový olej Thera Neem 60 ml

Značka:
Množství: 60 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Podrážděná pokožka, Nimbový olej
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
380
ks
Bez DPH 314 Kč

Organix South Nimbový olej Thera Neem 60 ml

Nimbový olej Organix South má na pokožku blahodárné účinky především díky schopnosti ničit bakterie, parazity, plísně a příznivému působení na imunitní systém. Nimbový olej, prověřený staletími užívání, je účinnou a vysoce bezpečnou variantou podporující léčbu lupénky a ekzému. Napomáhá hojení ran, regeneraci pokožky a vytváření kolagenových vláken.

Nimbový olej rychle uleví suché pokožce, protože se do ní snadno vstřebává, pomáhá hojit její poškozené vrstvy a udržovat v ní přirozenou rovnováhu. Olej navrací pokožce pružnost a bojuje proti vráskám. Nimba rovněž podporuje léčbu poškození kůže způsobené ultrafialovým zářením a také funguje jako prevence předčasného stárnutí pokožky. Díky vysokému obsahu mastných kyselin nimbový olej účinně napomáhá léčbě onemocnění kůže, včetně plísňových onemocnění, lupénky a ekzémů.

Použití: Olej můžete aplikovat přímo na pokožku a nebo přidat pár kapek do vaší oblíbené tělové nebo vlasové kosmetiky.

Upozornění: Nimbový olej má specifickou štiplavou vůni, která může připomínat vůni koření či hrachové kaše. Při nižších teplotách nimbový olej mírně tuhne a hrudkovatí. Před použitím jej proto můžete na pár minut ponořit do vlažné vodní lázně.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Melia Azadirachta (100% cold pressed neem oil)
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
užití: vnější

Výrobce

Organix-South
2498 Commerce Court
FL33834 Bowling Green
Spojené Státy Americké
www.organixsouth.com