/    /    /    /  

Organix South Nimbový zubní prášek Thera Neem 28 g

Značka:
Množství: 28 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Bělící zubní pasty, Bylinné zubní pasty, Zubní prášky
Hodnocení:
5,0/5 3 hlasy
Cena
230
ks
Bez DPH 190 Kč

Organix South Nimbový zubní prášek Thera Neem 28 g

Zubní prášek Organix South z nimbové kůry představuje účinnou pomoc při paradontóze, napomáhá odstranit hnisavé záněty, bojuje proti krvácení dásní a nepříjemnému zápachu z úst. Omezuje růst bakterií a brání vzniku zubního plaku, čímž pomáhá udržovat zuby zdravé. Mikroorganismy, které se vyskytují v zanícených dásních, často bývají rezistentní vůči penicilinu a tetracyklinu, ale jen obtížně odolávají antibakteriální rostlině, jako je nimba.

Za své jedinečné a nezaměnitelné účinky vděčí nimbový prášek obsahu aktivních látek jako nimbin, azadirachtin, nimbidol, quercetin a nimbidin. Při pravidelném používání zubního prášku dochází ke zlepšení stavu hnisavých zánětů, paradontózy, snížení rizika krvácivosti dásní a eliminaci nepříjemného zápachu z úst.

Použití: Navlhčete zubní kartáček a ponořte do zubního prášku. Poté vyčistěte zuby, jak jste zvyklí. Lze také kombinovat s klasickou zubní pastou.

Tip: Pro zvýšenou péči o ústní dutinu používejte v kombinaci s ústní vodou TheraNeem nebo alkoholovým extraktem z nimbových listů TheraNeem.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sodium Bicarbonate, Melia Azadirachta, Cinnamomum Cassia, Eugenia aryophyllus
i
i

konzistence: prášková
obal: plastový

Výrobce

Organix-South
2498 Commerce Court
FL33834 Bowling Green
Spojené Státy Americké
www.organixsouth.com