/    /    /    /  

Ecce Vita Nosní ayurvédský olej Nasja 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Kategorie: Dýchání
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Ecce Vita Nosní ayurvédský olej Nasja 30 ml

Přírodní nosní olej  Ecce Vita slouží při rýmě, chrapotu, nachlazení horních cest dýchacích, ale i při zatuhlých šíjových svalech, vytrvalých bolestech hlavy a migrénách. Nosní olej zmírňuje otok v dutinách a zároveň jim dodává hydrataci.

Složení nosního oleje je inspirováno ayurvédou, podle které nosem přichází do našeho těla životní energie. Správné a zdravé dýchání je proto důležité pro zdravé tělo i mysl. Pravidelné používání oleje také dokáže uvolnit stres a napětí.

Obsažený sezamový a olivový olej se postarají o hydrataci a zjemnění podrážděné nosní sliznice, zatímco eukalyptový olej obstará příjemné uvolnění ucpaných dutin. Extrakty z kořene puškvorce mají silný dezinfekční účinek, zabraňující množení bakterií. O zklidnění těla i mysli se postará šišák vroubkovaný, který je pro své tišící účinky používán již po staletí.

Dávkování: Do každé nosní dírky aplikujte 5 - 10 kapek. Hlavu nechte chvíli zakloněnou, aby se olej dobře vstřebal. Pokud chcete olej používat každý den, naneste kapku na prst či vatovou štětičku a jemně masírujte vnitřní strany nosních dírek. Aplikujte nejlépe před spaním.

Upozornění: Nosní olej není vhodný pro těhotné ženy.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sesamum Indicum Seed Oil1), Olea Europaea Fruit Oil1), Eucalyptus Globulus Leaf Oil1), Centella Asiatica Extract1), Acorus Calamus Root Powder1), Scutellaria Galericulata Extract1)
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnější

Výrobce

Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
http://eccevita.cz/