/    /    /    /  

Fitne Nosní sprcha

Značka:
Množství: 30 ks, náplň
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: sprcha + 20 ks náplň / 399 Kč
Kategorie: Dýchání
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
329
ks
Bez DPH 272 Kč

Fitne Nosní sprcha

Fitne náplně do nosní sprchy jsou tvořeny čistou himalájskou solí, která pomáhá chránit citlivou pokožku nosu a optimalizovat její vlhkost, aby mohla správně fungovat. Výplachy nosu se osvědčily nejen jako prevence nachlazení, ale i v boji se záněty nosní dutiny či alergiemi. Jsou vhodné i při častém pobytu v prašném prostředí nebo při přílišné tvorbě hlenu v nosu.

V současné době se člověk často nachází v znečištěném, zaprášeném prostředí, což se mnohdy negativně podepisuje na stavu nosní dutiny. Nosní sprcha s náplněmi z čisté himalájské soli z nosu dokonale odstraňuje nahromaděný prach i přebytečný hlen. Himalájská sůl díky vysokému obsahu minerálů a dalších stopových prvků zesiluje účinky nosní sprchy, šetrně čistí nosní dutinu a sliznici, optimalizuje vlhkost pokožky a pomáhá předcházet nachlazení i bojovat s alergiemi či sennou rýmou.

Použití: 1 sáček soli rozpusťte ve 200 ml vlažné vody. Vzniklý roztok použijte spolu s nosní sprchou k výplachu nosní dutiny. Při terapii je vhodné výplach provádět 1× denně.

Upozornění: V ojedinělých případech může dojít k lehkému podráždění nosu. Nepoužívejte při poranění nosní dutiny, při krvácení z nosu a zánětu nosních dírek.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Himalájská sůl
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový
přebal: papírový

Výrobce

FITNE Gesundheit und Wellness GmbH
Zur Kräuterwiese
31020 Salzhemmendorf
Německo
www.fitne.de