/    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Oboustranný štětec na obočí Lily Lolo 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
289
ks
Bez DPH 239 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Oboustranný štětec na obočí Lily Lolo 1 ks

Oboustranný štětec na obočí Lily Lolo perfektně poslouží pro úpravu obočí a pomůže vám dotáhnout líčení k dokonalosti. Za pomoci spirály obočí snadno upravíte a učešete, zatímco zkosený štěteček jej vyplní barvou a přirozeně zvýrazní. Krásné obočí vám v minutě dodá upravený vzhled a můžete různě experimentovat s jeho tvarem i výrazností. Praktický oboustranný kartáček se vejde do jakékoliv kosmetické taštičky.

Zkosená strana štětce perfektně poslouží pro nanesení pudrových produktů. Za její pomoci obočí snadno vyplníte a zvýrazníte. Spirálu použijte na pročesání obočí po nanesení pudrových, gelových či tekutých produktů, a docílíte tak maximálně přirozeného efektu.

Použití: Nejprve vyplňte obočí pudrovou či gelovou barvou a poté jej pro přirozený vzhled pročešte spirálou.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Oboustranný štětec na obočí Lily Lolo 1 ks

Obojstranný štetec na obočie Lily Lolo perfektne poslúži na úpravu obočia a pomôže vám dotiahnuť líčenie do dokonalosti. Za pomoci špirály obočie ľahko upravíte a učešete, zatiaľ čo skosený štetec ho vyplní farbou a prirodzene zvýrazní. Krásne obočie vám v minúte dodá upravený vzhľad a môžete rôzne experimentovať s jeho tvarom i výraznosťou. Praktická obojstranná kefka sa zmestí do akejkoľvek kozmetickej taštičky.

Skosená strana štetca perfektne poslúži pre nanesenie púdrových produktov. Za jej pomoci obočie jednoducho vyplníte a zvýrazníte. Špirálu použite na prečesanie obočia po nanesení púdrových, gélových či tekutých produktov, a docielite tak maximálne prirodzený efekt. 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: dřevo, Syntetická vlákna
i
i

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz