/    /    /    /    /  

Argital Ochranný dynamizovaný olej s arnikou 125 ml

Značka:
Množství: 125 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Klouby a svaly, Masážní oleje, Tělové oleje
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
420
ks
Bez DPH 347 Kč

Argital Ochranný dynamizovaný olej s arnikou 125 ml

Dynamizovaný tělový arnikový olej Argital poskytuje jedinečnou ochranu a výživu pokožce celého těla. Kombinace mandlového oleje s výtažky z arniky má hojivé a zklidňující účinky na pokožku, svaly i klouby. Dynamizovaný olej je vyroben speciálním způsobem zpracování, při kterém se umocňují blahodárné účinky olejů, a vzniká tak pečující olej s maximálními pozitivními účinky.

Dynamizovaný tělový olej poskytuje úlevu při bolestech svalů a kloubů, pomáhá hojit drobná poranění a chrání tkáň před vznikem zánětů. Spojení mandlového oleje s výtažky z arniky pokožku celého těla skvěle zklidňuje, zjemňuje a vyživuje, současně ji chrání před výskytem drobných zánětů a hojí zranění.

Olej snadno pronikne do hlubších vrstev pokožky, kde léčí, ulevuje od bolesti namožených svalů, působí protizánětlivě a zlepšuje hybnost kloubů. Dynamizovaný olej je tak skvělým pomocníkem po sportovním výkonu, při zvýšené fyzické zátěži i po lékařském zákroku. Uvolňuje bolavé svaly i zatuhlé klouby a podporuje regeneraci poškozené tkáně.

Použití: Malé množství tělového oleje aplikujte na vlhkou postiženou pokožku nejlépe ihned po koupeli. Jemnou krouživou masáží vmasírujte do pokožky.

Argital Ochranný dynamizovaný olej s arnikou 125 ml

Dynamizovaný telový arnikový olej Argital poskytuje jedinečnú ochranu a výživu pokožke celého tela. Kombinácia mandľového oleja s výťažkami z arniky hojivé a upokojujúce účinky na pokožku, svaly aj kĺby. Dynamizovaný olej je vyrobený špeciálnym spôsobom spracovania, pri ktorom sa umocňujú blahodarné účinky olejov, a vzniká tak ošetrujúci olej s maximálnymi pozitívnymi účinkami.

Dynamizovaný telový olej poskytuje úľavu pri bolestiach svalov a kĺbov, pomáha hojiť drobné poranenia a chráni tkanivo pred vznikom zápalov. Spojenie mandľového oleja s výťažkami z arniky pokožku celého tela skvele upokojuje, zjemňuje a vyživuje, súčasne ju chráni pred výskytom drobných zápalov a hojí zranenia.

Olej ľahko prenikne do hlbších vrstiev pokožky, kde lieči, uľavuje od bolesti natiahnutých svalov, pôsobí protizápalovo a zlepšuje pohyblivosť kĺbov. Dynamizovaný olej je tak skvelým pomocníkom po športovom výkone, pri zvýšenej fyzickej záťaži aj po lekárskom zákroku. Uvoľňuje boľavé svaly aj stuhnuté kĺby a podporuje regeneráciu poškodeného tkaniva.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Arnica Montana , Lavandula Angustifolia Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
přebal: papírový
užití: vnější

Výrobce

ARGITAL
Via Della Tecnologia, 9
97015 Modica
Itálie
www.argital.it