/    /    /    /    /  

Coslys Ochranný sprchový gel oliva 250 ml

Shower Gel Olive

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sprchové gely
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
269
ks
Bez DPH 222 Kč

Coslys Ochranný sprchový gel oliva 250 ml

Sprchový gel Coslys s olivovým olejem je mimořádně vhodný pro každodenní péči o citlivou pokožku náchylnou k podráždění, vysušení či začervenání. Díky jemnému složení plnému šetrných rostlinných tenzidů nejen krásně pění, ale zároveň pečuje o pokožku celého těla.

Jemné složení sprchového gelu s olivovým olejem a výtažky z tužebníku jilmového o citlivou pokožku pečuje a chrání ji před vznikem alergií i podrážděním. Díky nulovému obsahu mýdla a přirozenému pH je sprchový gel výborným pomocníkem pro péči o jemnou pokožku. Pečuje o citlivou pokožku díky obsaženému olivovému oleji. Ten je bohatý na vitamíny A, D a E a antioxidanty, které mají spolu s ovesnými aminokyselinami blahodárný zvláčňující vliv na pokožku celého těla.

Použití: Sprchový gel naneste na pokožku, napěňte a důkladně smyjte vodou.

Coslys Ochranný sprchový gel oliva 250 ml

Sprchový gél Coslys s olivovým olejom je mimoriadne vhodný pre každodennú starostlivosť o citlivú pokožku náchylnú k podráždeniu, vysušeniu či začervenaniu. Vďaka jemnému zloženiu plnému šetrných rastlinných tenzidov nielen krásne pení, ale zároveň sa stará o pokožku celého tela.

Jemné zloženie sprchového gélu s olivovým olejom a výťažkami z túžobníka brestového sa o citlivú pokožku stará a chráni ju pred vznikom alergií i podráždením. Vďaka nulovému obsahu mydla a prirodzenému pH je sprchovací gél výborným pomocníkom pre starostlivosť o jemnú pokožku. Stará sa o citlivú pokožku vďaka obsiahnutému olivovému oleju. Ten je bohatý na vitamíny A, D a E a antioxidanty, ktoré majú spolu s ovsenými aminokyselinami blahodarný zvláčňujúci vplyv na pokožku celého tela.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Water, Spirae Ulmaria Flower Extract1), Sodium Coco-Sulfate, Decyl Glucoside, Polyglyceryl-2 Lauroate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycerin, Mel1), Olea Europaea Fruit Oil1), Sodium Lauroyl Oat Amino Acids, Fragrance, Coconut Alcohol, Sodium Sulfate, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Linalool, Limonene, Citronellol
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový

Výrobce

Comptoir des lys
Z.A. des Douets jaunes
49360 SOMLOIRE
Francie
tel: 02 41 55 66 65
http://www.comptoirdeslys.com/en/