/    /    /    /    /  

Naobay Ochranný sprchový šampon 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sprchové gely, Sprchové přírodní šampony
Certifikáty: FSC, Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
411
ks
Bez DPH 340 Kč

Naobay Ochranný sprchový šampon 250 ml

Ochranný sprchový šampon NAOBAY pečuje o pokožku celého těla i o vlasy díky jemnému výživnému složení na základě výtažků z heřmánku a měsíčku lékařského. Šampon spolehlivě myje pokožku těla i vlasy, odstraňuje nečistoty i přebytečný kožní maz a zároveň je k pokožce šetrný, nedráždí ji, ani nevysušuje.

Jemné složení sprchového šamponu myje pokožku celého těla díky jemnému zklidňujícímu složení na základě rostlinných tenzidů a šťávy z Aloe vera. Šampon vytvoří krémovou pěnu, která spolehlivě odstraní nečistoty i přebytečný kožní maz, aniž by docházelo k dehydrataci či podráždění pokožky.

Šampon je velice jemný, pleť chrání a zklidňuje nejen díky obsaženému Aloe vera, ale také výtažkům z heřmánku lékařského. Univerzální šampon šetrně myje celé tělo, ostraňuje nečistoty a současně pleť chrání a zjemňuje díky vysokému podílu rostlinných výtažků.

Použití: Malé množství šamponu naneste na vlhkou pokožku celého těla i vlasy a lehkou masáží napěňte. Poté vydatně opláchněte čistou vodou.

Naobay Ochranný sprchový šampon 250 ml

Ochranný sprchový šampón NAOBAY sa postará o pokožku celého tela aj vlasy vďaka jemnému výživnému zloženiu na základe výťažkov z harmančeka a nechtíka lekárskeho. Šampón spoľahlivo umýva pokožku tela aj vlasy, odstraňuje nečistoty a prebytočný kožný maz a zároveň je k pokožke šetrný, nedráždi ju ani nevysušuje.

Jemné zloženie sprchového šampónu umýva pokožku celého tela vďaka jemnému upokojujúcemu zloženiu na základe rastlinných tenzidov a šťavy z aloe vera. Šampón vytvorí krémovú penu, ktorá spoľahlivo odstráni nečistoty aj prebytočný kožný maz bez toho, aby dochádzalo k dehydratácii či podráždeniu pokožky.

Šampón je veľmi jemný, pleť chráni a upokojuje nielen vďaka obsiahnutému aloe vera, ale tiež výťažkom z rumančeka kamilkového. Univerzálny šampón šetrne umýva celé telo, odstraňuje nečistoty a súčasne pleť chráni a zjemňuje vďaka vysokému podielu rastlinných výťažkov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate, Aloe Barbadensis Leaf Juice1), Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Glyceryl Laurate, Chamomilla Recutita Flower Extract1), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, D- Limonene, Citral, Linalool
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: gelová
obal: dřevěný, plastový
přebal: papírový
složení: vhodné pro vegany
typy vlasů: citlivé vlasy, mastné vlasy, normální vlasy, poškozené vlasy, suché vlasy

Výrobce

NaturChem S.L.
Brac de Pepa 1
46470 MASSANASSA - Valencia
Španělsko
tel: 96 125 00 31
http://www.naturchem.es/