/    /    /    /    /    /  

Logona Oční stíny mono 03 satén 2 g

Značka:
Množství: 2 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Kompaktní oční stíny
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
284
ks
Bez DPH 235 Kč

Logona Oční stíny mono 03 satén 2 g

Mono stíny Logona 03 satén v bílé barvě využijete pro každodenní líčení i výraznější večerní make-up. Bílý stín můžete použít samostatně na celé víčko, k projasnění koutku či v kombinaci s libovolným tmavším stínem. Díky obsahu slídy má stín lehký shimmer.

S očními stíny se nejen přirozeně nalíčíte, ale také budete pečovat o oční okolí. Díky obsahu slunečnicového oleje, výtažků z jablečných jadérek, rozmarýnu a mnohých dalších je oční okolí zjemněno a díky rozmarýnu navíc ochráněno před podrážděním.

Použití: Stíny aplikujte štětcem či prsty na oční víčko. Podle nálady můžete použít stín samostatně či v kombinaci s dalšími odstíny.

Logona Oční stíny mono 03 satén 2 g

Mono tiene Logona 03 satén v bielej farbe využijete pre každodenné líčenie aj výraznejší večerný make-up. Biely tieň môžete použiť samostatne na celé viečko, na rozjasnenie kútiku či v kombinácii s ľubovoľným tmavším tieňom. Vďaka obsahu sľudy tieň ľahký shimmer.

S očnými tieňmi sa nielen prirodzene nalíčite, ale tiež sa budete starať o očné okolie. Vďaka obsahu slnečnicového oleja, výťažkov z jablčných jadierok, rozmarínu a mnohých ďalších je očné okolie zjemnené a vďaka rozmarínu navyše ochránené pred podráždením.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Talc, Mica, Magnesium Stearate, Silica, Parfum1), Caprylic/Capric Triglyceride, Ascorbyl Palmitate, Oxycoccus Palustris Seed Oil, Pyrus Malus Seed Extract, Alaria Esculenta Extract, Tocopherol, Quartz Powder, Amethyst Powder, Amber Powder, Helianthus Annuus Seed Oil2), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract2), Tin Oxide, CI 77891, CI 77491, CI 77499, CI 77492, CI 77742
1) Natural essential oils, 2) Organic agriculture
i
i

barva: bílá
konzistence: pevná
obal: plastový

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz