/    /    /    /    /    /  

Logona Oční stíny trio 02 káva 4 g

Značka:
Množství: 4 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Kompaktní oční stíny
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
411
ks
Bez DPH 340 Kč

Logona Oční stíny trio 02 káva 4 g

Trio snadno kombinovatelných očních stínů Logona 02 káva v odstínech hnědé a světle šedé využijete pro každodenní přirozené líčení i pro výrazný večerní make-up. Díky obsahu přírodních pigmentů mají stíny syté barvy. Obsažená slída jim dodává lehký shimmer.

S očními stíny se nejen přirozeně nalíčíte, ale také budete pečovat o oční okolí. Díky obsahu slunečnicového oleje, výtažků z jablečných jadérek, rozmarýnu a mnohých dalších je oční okolí zjemněno a díky rozmarýnu navíc ochráněno před podrážděním.

Použití: Stíny aplikujte štětcem či prsty na oční víčko. Podle nálady můžete stíny použít jednotlivě, či je kombinovat dohromady a vytvořit nevšední kouřové líčení.

Logona Oční stíny trio 02 káva 4 g

Trio ľahko kombinovateľných očných tieňov Logona 02 káva v odtieňoch hnedej a svetlo šedej využijete pre každodenné prirodzené líčenie aj pre výrazný večerný make-up. Vďaka obsahu prírodných pigmentov majú tiene sýte farby. Obsiahnutá sľuda im dodáva ľahký shimmer.

S očnými tieňmi sa nielen prirodzene nalíčite, ale tiež sa budete starať o očné okolie. Vďaka obsahu slnečnicového oleja, výťažkov z jablčných jadierok, rozmarínu a mnohých ďalších je očné okolie zjemnené a vďaka rozmarínu navyše ochránené pred podráždením.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Talc, Mica, Magnesium Stearate, Silica, Parfum1), Caprylic/Capric Triglyceride, Ascorbyl Palmitate, Oxycoccus Palustris Seed Oil, Pyrus Malus Seed Extract, Alaria Esculenta Extract, Tocopherol, Quartz Powder, Amethyst Powder, Amber Powder, Helianthus Annuus Seed Oil2), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract2), Tin Oxide, CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77742, CI 77289, CI 77288, CI 77007, CI 77510, CI 75470
1) Natural essential oils, 2) Organic agriculture
i
i

barva: hnědá, kávová, šedá
konzistence: pevná
obal: plastový

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz