/  

CdVet Odčervovací byliny pro kočky 12 g

Značka:
Množství: 12 g
Kategorie: Odčorvování zvířat
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

CdVet Odčervovací byliny pro kočky 12 g

Bylinný prášek CdVet je výborným pomocníkem pro pravidelné odčervování koček přirozenou cestou. Obsažené bylinky ochromí nervový systém parazita, zatímco výtažky ze zeleniny zrychlí střevní motoriku a kočka se zbaví červů spolu se stolicí.

Unikátní kombinace bylinek a zeleninových extraktů je inspirována zvyky divokých kočkovitých šelem, které olizují a žvýkají vybrané byliny, aby se zbavili parazitů ve střevech a žaludku.

Budoucí kočičí mámy odčervujeme tři až pět dní před krytím a čtrnáct dnů před porodem. Koťata, společně s matkou, odčervujeme ve dvou, čtyřech, šesti a osmi týdnech. Po společném odčervení kočky i koťat pak samotná koťata odčervujeme již jen jednou měsíčně až do stáří půl roku.

Tip: Prášek můžete zamíchat do mletého krmiva, nebo ho rozmíchat s malým množstvím vody a vzniklou kaši aplikovat na přední packy. Kočka při mytí bylinky olízne.

Dávkování: Dva po sobě jdoucí dny podávejte s krmivem vždy ráno 1 - 2 gramy prášku. Po zhruba 14 dnech tento postup opakujte. Odčervování provádějte pravidelně, 4 - 6x do roka.

Upozornění: Po konzumaci odčervovacího prášku může mít kočka v následujících hodinách řidší a častější stolici. Zajistěte proto volný přístup k toaletě či ven.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Směs bylin, Zeleninové extrakty
i
i

konzistence: prášková
obal: plastový
zvířata: kočky

Výrobce

cdVet Naturprodukte GmbH
Industriestraße 11-13
49584 Fürstenau
Německo
www.cdvet.eu