/    /    /    /    /  

Bio-D Odstraňovač skvrn a dezinfekce pro dětské pleny 500 g

Značka:
Množství: 500 g
Kategorie: Ekologické odstraňovače skvrn
Certifikáty: LEAPING BUNNY, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Bio-D Odstraňovač skvrn a dezinfekce pro dětské pleny 500 g

Odstraňovač skvrn a dezinfekce pro dětské pleny Bio-D účinně odstraňuje odolné fleky bez nutnosti prádlo vyvařovat. Koncentrovaný prášek je vhodný pro praní v pračce na programy od 30 do 60°C i pro praní v ruce. Přírodní složení bez obsahu chlóru a dalších chemických látek je šetrné jak k prádlu, tak i k citlivé pokožce dětí i alergiků.

Odstraňovač skvrn spolehlivě rozpouští odolné nečistoty i fleky, například od červeného vína, krve, čerstvé trávy či inkoustu, aniž byste museli prádlo vyvařovat. Prášek si poradí se skvrnami, současně prádlo dezinfikuje a udržuje jej perfektně čisté. Je tak vhodný jako dezinfekce plen i ručníků či ložního prádla. Jemné přírodní složení je účinné, zároveň hypoalergenní a vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku.

Použití: Podle míry znečištění přidejte na várku prádla 1 - 2 polévkové lžíce prášku.

Upozornění: Před použitím na barevné prádlo nejprve vyzkoušejte jeho stálobarevnost. Skladujte mimo dosah dětí.

Bio-D Odstraňovač skvrn a dezinfekce pro dětské pleny 500 g

Odstraňovač škvŕn a dezinfekcia pre detské plienky Bio-D účinne odstraňuje odolné fľaky bez nutnosti bielizeň vyvárať. Koncentrovaný prášok je vhodný pre pranie v práčke na programy od 30 do 60 °C a aj pre pranie v ruke. Prírodné zloženie bez obsahu chlóru a ďalších chemických látok je šetrné ako k bielizni, tak aj k citlivej pokožke detí i alergikov.

Odstraňovač škvŕn spoľahlivo rozpúšťa odolné nečistoty a fľaky, napríklad od červeného vína, krvi, čerstvej trávy či atramentu bez toho, aby ste museli bielizeň vyvárať. Prášok si poradí so škvrnami, súčasne bielizeň dezinfikuje a udržuje ju perfektne čistú. Je tak vhodný ako dezinfekcia plienok aj uterákov či posteľnej bielizne. Jemné prírodné zloženie je účinné, zároveň hypoalergénne a vhodné aj pre najcitlivejšiu pokožku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Uhličitan sodný (5-15 %) , Peroxouhličitan sodný, Organické sekvestrační činidlo, Aniontové povrchově aktivní látky, Koloidy celulózy
i
i

konzistence: sypká
obal: papírový

Výrobce

The Bio-D Company Ltd
Unit 31 Bergen Way
HU7 0YQ Sutton Fields, Hull
Velká Británie
tel: +44-191 418 8209
http://www.biodegradable.biz