/    /    /    /  

Sonett Odstraňovač vodního kamene 1 l

Značka:
Množství: 1 l
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ekodrogerie do koupelny, Ekodrogerie na kuchyně, Ekodrogerie na WC a odpad
Certifikáty: ECO CONTROL, ECO GARANTIE, VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
119
ks
Bez DPH 98 Kč

Sonett Odstraňovač vodního kamene 1 l

Odstraňovač vodního kamene Sonnet spolehlivě odstraní vodní kámen, ale také vápenné usazeniny i stopy po rzi díky účinné kyselině citronové. Díky jednoduchému přírodnímu složení je čistič vhodný pro všechny druhy hladkých povrchů.

Koncentrovaný odstraňovač si poradí s usazeným vodním kamenem, vápennými usazeninami i rzí. Díky přírodnímu složení na základě kyseliny citronové je čistič nejen účiný, ale také šetrný ke zdraví a životnímu prostředí. Díky tomu ho monou bez obav používat i alergici a osoby s citlivou pokožkou.

Použití: Neředěný čistič naneste na znečištěnou plochu a nechte působit 5- 10 minut. Poté důkladně opláchněte čistou vodou či otřete čistým vlhkým hadříkem.

Tip: Pro odstranění vodního kamene z rychlovarné konvice či jiného nádobí nařeďte 100 ml čističe v 500 ml vody. Směs ohřejte na cca 60°C a nechte působit 20- 30 minut. Pro odstranění kamene z myčky nebo pračky nalijte litr neředěného přípravku do zásobníku a nechte naprázdno proběhnout mycí či prací program.

Upozornění: Obsažená kyselina citronová má odvápňovac efekt, proto se vyvarujte kontaktu s mramorem, alabastrem, betonem a umělým kamenem. Skladujte mimo dosah dětí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kyselina citronová (15-30 %) , Rostlinný alkohol (5-15 %) , Voda
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

Sonett OHG
Ziegeleiweg 5
D-88693 Deggenhausen
Německo
www.sonett-drogerie.cz