/    /    /    /  

Yellow and Blue Odstraňovač vodního kamene

Značka:
Množství: 1 kg sáček
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 250 g / 59 Kč
Kategorie: Ekodrogerie do koupelny
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
179
ks
Bez DPH 148 Kč

Yellow and Blue Odstraňovač vodního kamene

Odstraňovač vodního kamene Yellow and Blue využívá čistící síly kyseliny citronové, která si spolehlivě poradí s vodním kamenem, usazeninami i rzí. Díky jednoduchému složení bez přidaných chemikálií můžete kyselinu bez obav použít k pravidelnému čištění varných konvic a kávovarů, ale také pro zvýšení účinnosti pracích a mycích prostředků.

Kyselina citronová přirozenou cestou rozpouští vodní kámen a další usazeniny, aniž by bylo zapotřebí drhnutí. Díky tomu šetrně čistí pračky i myčky, kávovary i varné konvice. Kyselina také zvyšuje účinnost pracích prášků a mycích prostředků, proto ji můžete přidat ke každému praní či mytí přímo do zásobníku spotřebiče. Kyselina nejen že umocní čistící účinek, ale také zbaví prádlo či nádobí skvrn a současně prodlouží životnost spotřebiče.

Použití: 1 lžíci kyseliny rozpusťte v 1 litru vody a použijte k údržbě kávovaru či konvice. Pro odvápnění myčky nebo pračky dávkujte kyselinu přímo do zásobníku.

Upozornění: Kyselina citronová rozpouští vápenec. Zamezte proto kontaktu s materiály obsahujícími vápenec, jako je mramor, alabastr, beton, umělý kámen a jiné. Skladujte mimo dosah dětí.

Yellow and Blue Odstraňovač vodního kamene

Odstraňovač vodného kameňa Yellow and Blue využíva čistiace sily kyseliny citrónovej, ktorá si spoľahlivo poradí s vodným kameňom, usadeninami, aj hrdzou. Vďaka jednoduchému zloženiu bez pridaných chemikálií môžete kyselinu bez obáv použiť na pravidelné čistenie varných kanvíc a kávovarov, ale tiež na zvýšenie účinnosti pracích a umývacích prostriedkov.

Kyselina citrónová prirodzenou cestou rozpúšťa vodný kameň a ďalšie usadeniny bez toho, že by bolo potrebné drhnutie. Vďaka tomu šetrne čistí práčky aj umývačky, kávovary a varné kanvice. Kyselina tiež zvyšuje účinnosť pracích práškov a umývacích prostriedkov, preto ju môžete pridať ku každému praniu alebo umývaniu do zásobníka spotrebiča. Kyselina nielenže umocní čistiaci účinok, ale tiež zbaví bielizeň či riad škvŕn a súčasne predĺži životnosť spotrebiča.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Kyselina citronová
i
i

konzistence: sypká
obal: plastový

Výrobce

TIERRA VERDE s.r.o.
Hněvkovského 39a
61700 Brno
Česká republika
www.tierraverde.cz