/    /    /    /  

Nobilis Tilia Olej černý kmín, bio 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Kategorie: Lékárnička pro miminka, Černuchový olej
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Nobilis Tilia Olej černý kmín, bio 200 ml

Bio olej z černého kmínu Nobilis Tilia má výborné protizánětlivé a antibakteriální účinky, posiluje celý organismus a působí pozitivně při vnitřním i vnějším užití. Pravidelné vnitřní užití aktivně posiluje imunitu, pomáhá proti alergiím, astmatu i senné rýmě.

Za studena lisovaný olej z černého kmínu je bohatý na množství nenasycených mastných kyselin a také antibakteriální kyselinu llinolovou. Díky tomuto bohatému složení stabilizuje hladinu cholesterolu v krvi, ale také ulevuje při onemocnění dýchacích cest, působí antispazmaticky a dokonce také antibakteriálně. Olej z černého kmínu se proto s oblibou využívá k léčbě nejrůznějších alergií, senné rýmě i astmatu, ale také při zažívacích obtížích.

Ole má skvělé regenerační účinky i na pleť, aktivně ji hojí, posiluje a chrání před vznikem zánětů. Je tak výborným pomocníkem při léčbě ekzémů, lupénky i jiných kožních onemocnění. Také napomáhá léčbě kožních mykóz, pokožku posiluje, vyživuje do hloubky a chrání ji před opětovným poškozením.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte na čistou pokožku ráno a/nebo večer a lehce rozetřete.

Dávkování: 1 čajovou lžičku oleje užívejte 1- 2x denně 30 minut před jídlem alespoň po dobu 3 týdnů.

Nobilis Tilia Olej černý kmín, bio 200 ml

Bio olej z čiernej rasce Nobilis Tilia má výborné protizápalové a antibakteriálne účinky, posilňuje celý organizmus a pôsobí pozitívne pri vnútornom aj vonkajšom užití. Pravidelné vnútorné užívanie aktívne posilňuje imunitu, pomáha proti alergiám, astme i sennej nádche.

Za studena lisovaný olej z čiernej rasce je bohatý na množstvo nenasýtených mastných kyselín a tiež antibakteriálnu kyselinu linolovú. Vďaka tomuto bohatému zloženiu stabilizuje hladinu cholesterolu v krvi, ale taktiež uľavuje pri ochorení dýchacích ciest, pôsobí antispazmaticky a dokonca tiež antibakteriálne. Olej z čiernej rasce sa preto s obľubou využíva k liečbe najrôznejších alergií, sennej nádche i astme, ale tiež pri zažívacích ťažkostiach.

Olej má vynikajúce regeneračné účinky aj na pleť, aktívne ju hojí, posilňuje a chráni pred vznikom zápalov. Je tak výborným pomocníkom pri liečbe ekzémov, lupienky (psoriázy) aj iných kožných ochorení. Taktiež napomáha liečbe kožných mykóz, pokožku posilňuje, vyživuje do hĺbky a chráni ju pre opätovným poškodením.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Nigela Sativa Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz