/    /    /    /    /    /  

Saloos Olej černý kmín, bio 125 ml

Značka:
Množství: 125 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 50 ml / 158 Kč
Kategorie: Aromaterapie pro děti, Aromaterapie pro miminka, Černuchový olej
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
355
ks
Bez DPH 309 Kč

Saloos Olej černý kmín, bio 125 ml

Olej z černého kmínu se získává lisováním ze semen rostlinky Nigella Sativa, které se česky také říká černucha setá. Získaný olej má výjimečné vlastnosti, mimo jiné obsahuje i zhruba 1 % éterických olejů. Tento rostlinný olej ulevuje při nadýmání a příznivě působí na trávicí systém.

Černuchový olej je velmi vhodný pro suchou, citlivou a lehce podrážděnou pokožku obličeje i celého těla. Skvěle poslouží k masážím i koupelím. Přináší úlevu při nadýmání a bolení bříška u dětí, je vhodný k masážím bříška, které uleví nepříjemným potížím spojeným s novorozeneckými kolikami. Do 1 roku doporučujeme k masáži ředit s mandlovým nebo jojobovým olejem v poměru 1 : 5.

Má antibakteriální účinky, odvodňuje a detoxikuje. Urychluje hojení ran a obnovu buněk a podporuje imunitní systém. V asijské a orientální medicíně se po staletí používá při bronchitidě, senné rýmě, průjmech, nadýmání, kožních ekzémech a kopřivce.

Použití: Vmasírujte do pokožky, využijte pro masáže či do koupele.

Skladování: Záruční doba 9 měsíců. Skladujte v chladu.

Saloos Olej černý kmín, bio 125 ml

Olej z čiernej rasce sa získava lisovaním zo semien rastlinky Nigella Sativa, ktorej sa po slovensky hovorí tiež černuška siata. Získaný olej má výnimočné vlastnosti, okrem iného obsahuje aj zhruba 1 % éterických olejov. Tento rastlinný olej je vhodný na vonkajšie i vnútorné užívanie, uľavuje pri nafukovaní a priaznivo pôsobí na tráviaci systém.

Je veľmi vhodný na suchú, citlivú a ľahko podráždenú pokožku tváre i celého tela. Vynikajúco poslúži na masáže a kúpele. Prináša úľavu pri nafukovaní a bolení bruška u detí, je vhodný na masáže bruška, ktoré uľavia nepríjemným ťažkostiam spojeným s dojčenskými kolikami. Do 1 roka odporúčame na masáž riediť s mandľovým alebo jojobovým olejom v pomere 1 : 5.

Olej z čiernej rasce je tiež vhodný na vnútorné užitie. Kvôli vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín podporuje tráviaci systém. Má antibakteriálne účinky, odvodňuje a detoxikuje. Urýchľuje hojenie rán a obnovu buniek a podporuje imunitný systém. V ázijskej a orientálnej medicíne sa počas storočí používa pri bronchitíde, sennej nádche, hnačkách, nafukovaní, kožných ekzémoch a žihľavke. Olej z čiernej rasce je veľmi silným antioxidantom, pôsobí tak proti starnutiu organizmu pri vonkajšom aj vnútornom použití.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: 100% olej z černého kmínu lisovaný za studena
INCI: Nigella Sativa Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz