/    /    /    /  

Nobilis Tilia Olej černý kmín, bio 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Kategorie: Lékárnička pro miminka, Černuchový olej
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Nobilis Tilia Olej černý kmín, bio 100 ml

Bio olej z černého kmínu Nobilis Tilia má výborné protizánětlivé a antibakteriální účinky, posiluje celý organismus a působí pozitivně při vnitřním i vnějším užití. Pravidelné vnitřní užití aktivně posiluje imunitu, pomáhá proti alergiím, astmatu i senné rýmě.

Za studena lisovaný olej z černého kmínu je bohatý na množství nenasycených mastných kyselin a také antibakteriální kyselinu llinolovou. Díky tomuto bohatému složení stabilizuje hladinu cholesterolu v krvi, ale také ulevuje při onemocnění dýchacích cest, působí antispazmaticky a dokonce také antibakteriálně. Olej z černého kmínu se proto s oblibou využívá k léčbě nejrůznějších alergií, senné rýmě i astmatu, ale také při zažívacích obtížích.

Olej má skvělé regenerační účinky i na pleť, aktivně ji hojí, posiluje a chrání před vznikem zánětů. Je tak výborným pomocníkem při léčbě ekzémů, lupénky i jiných kožních onemocnění. Také napomáhá léčbě kožních mykóz, pokožku posiluje, vyživuje do hloubky a chrání ji před opětovným poškozením.

Síla černého kmínu

Olej z černého kmínu Nobilis Tilia využívá prospěšných vlastností této rostliny a díky formě oleje je velice dobře vstřebatelný do organismu. Je vyráběný v bio kvalitě a neobsahuje žádné přidané syntetické ingredience či konzervanty. Černý kmín je jedním z velkých tajemství tradičního léčitelství a byl velíce oblíben pro léčbu mnoha nemocí.

Antibakteriální účinek

Černý kmín dokáže omezovat množení škodlivých mikroorganismů a má antibakteriální vlastnosti. Díky tomu působí jako skvělá prevence proti zánětlivým onemocněním a infekcím. Posiluje celkovou obranyschopnost organismu, silně stimuluje imunitní systém a chrání před nepříznivými vnějšími vlivy. Působí pozitivně při vnějším i vnitřním užití.

Na vysoký cholesterol

Olej z černého kmínu dokáže účinně stabilizovat hladinu cholesterolu v krvi a chrání tak před velice častými kardiovaskulárními onemocněními. Vysoký cholesterol je právem považovaný za novodobou hrozbu a olej z černého kmínu díky množství nenasycených mastných kyselin a kyselině linolové pomáhá jeho hladinu normalizovat a bránit tak usazování tuků ve stěně cév.

Zmírnění alergických projevů

Olej z černého kmínu Nobilis Tilia je velice oblíbeným preparátem působícím jako podpora při onemocněních alergického charakteru. Pomáhá zmírnit reakce z přecitlivělosti například při astmatu a senné rýmě. Zároveň také působí příznivě prři širokém spektru kožních onemocnění, jako je lupénka, ekzém či velmi časté kožní mykózy.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte na čistou pokožku ráno a/nebo večer a lehce rozetřete.

Dávkování: 1 čajovou lžičku oleje užívejte 1x - 2x denně 30 minut před jídlem alespoň po dobu 3 týdnů.

Nobilis Tilia Olej černý kmín, bio 100 ml

Bio olej z čiernej rasce Nobilis Tilia má výborné protizápalové a antibakteriálne účinky, posilňuje celý organizmus a pôsobí pozitívne pri vnútornom aj vonkajšom užití. Pravidelné vnútorné užívanie aktívne posilňuje imunitu, pomáha proti alergiám, astme i sennej nádche.

Za studena lisovaný olej z čiernej rasce je bohatý na množstvo nenasýtených mastných kyselín a tiež antibakteriálnu kyselinu linolovú. Vďaka tomuto bohatému zloženiu stabilizuje hladinu cholesterolu v krvi, ale taktiež uľavuje pri ochorení dýchacích ciest, pôsobí antispazmaticky a dokonca tiež antibakteriálne. Olej z čiernej rasce sa preto s obľubou využíva k liečbe najrôznejších alergií, sennej nádche i astme, ale tiež pri zažívacích ťažkostiach.

Olej má vynikajúce regeneračné účinky aj na pleť, aktívne ju hojí, posilňuje a chráni pred vznikom zápalov. Je tak výborným pomocníkom pri liečbe ekzémov, lupienky (psoriázy) aj iných kožných ochorení. Taktiež napomáha liečbe kožných mykóz, pokožku posilňuje, vyživuje do hĺbky a chráni ju pre opätovným poškodením.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Mohu používat olej z černého kmínu v těhotenství?

Mohu olej z černého kmínu užívat vnitřně během těhotenství a jak jej mám dávkovat? Je vhodný také pro ...

Olej z černého kmínu při užívání Warfarinu

Chtěla bych se zeptat, zda mohu konzumovat olej z černého kmínu, pokud užívám Warfarin a nesmím vitamin K. ...

Vlastnosti

INCI: Nigela Sativa Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz