/    /    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Olej z kukuřičných klíčků 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 200 ml / 209 Kč
Kategorie: Kukuřičný olej
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
159
ks
Bez DPH 138 Kč

Nobilis Tilia Olej z kukuřičných klíčků 100 ml

Olej z kukuřičných klíčků Nobilis Tilia aktivně přispívá ke zdraví celého organismu, posiluje jej a činí odolnějším vůči negativním vlivům civilizačních chorob. Olej má blahodárné účinky díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin, polynenasycených tuků a mnohých vitaminů. Ty přispívají ke zdraví a vitalitě celého organismu.

Kukuřičný olej má skvělé regenerační a ochranné vlastnosti, díky čemuž je skvělým pomocníkem pro ošetření poškozené pokožky. Léčí akné i drobné záněty, ale i ekzémy a suchou šupinatou pokožku. Díky vysokému obsahu vitaminu E a koenzymu Q10 pokožku posiluje, aktivně regeneruje a činí ji odolnější vůči známkám stárnutí a ztrátě elasticity.

Olej z kukuřičných klíčků je bohatý na množství omega-3 mastných kyselin, ale také polynasycených mastných tuků, kyseliny linolové a vitaminu E. Obzvláště poslední jmenovaný je silný antioxidant, chrání organismus před známkami předčasného stárnutí a posiluje jej vůči stresu i jiným nepříznivým vnějším vlivům. Při pravidelném užívání kukuřičný olej harmonizuje hladinu cholesterolu v krvi a podporuje zdraví celého kardiovaskulárního systému.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte ráno a/nebo večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje i celého těla a lehce rozetřete.

Dávkování: 1 čajovou lžičku oleje užívejte 1x - 2 x denně 30 minut před jídlem po dobu alespoň 3 týdnů. Poté udělejte v kúře alespoň týdenní pauzu a podle potřeby pokračujte.

Nobilis Tilia Olej z kukuřičných klíčků 100 ml

Olej z kukuričných klíčkov Nobilis Tilia aktívne prispieva k zdraviu celého organizmu, posilňuje ho a zvyšuje odolnosť voči negatívnym vplyvom civilizačných chorôb. Olej má blahodarné účinky vďaka vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín, polynenasýtených tukov a mnohých vitamínov. Tie prispievajú k zdraviu a vitalite celého organizmu.

Kukuričný olej má vynikajúce regeneračné a ochranné vlastnosti, vďaka čomu je výborným pomocníkom pre ošetrenie poškodenej pokožky. Lieči akné a drobné zápaly, no aj ekzémy a suchú šupinatú pokožku. Vďaka vysokému obsahu vitamínu E a koenzýmu Q10 pokožku posilňuje, aktívne regeneruje a zvyšuje jej odolnosť voči známkam starnutia a strate elasticity.

Olej z kukuričných klíčkov je bohatý na množstvo omega-3 mastných kyselín, ale tiež polynasýtených mastných tukov, kyseliny linolovej a vitamínu E. Obzvlášť posledne menovaný je silný antioxidant, chráni organizmus pre známkami predčasného starnutia a posilňuje ho voči stresu a iným nepriaznivým vonkajším vplyvom. Pri pravidelnom užívaní kukuričný olej harmonizuje hladinu cholesterolu v krvi a podporuje zdravie celého kardiovaskulárneho systému.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Zea Mays Germ Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz