/    /    /    /  

Saloos Olej na masáž hráze 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Kosmetika na hráz
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
136
ks
Bez DPH 112 Kč

Saloos Olej na masáž hráze 50 ml

Těhotenský a mateřský olej Masáž hráze od Saloos je určený pro dostatečné uvolnění tkáně a připravení těla k porodu. Díky pravidelným masážím zvýšená elasticita hráze přispívá k hladšímu průběhu porodu a snižuje riziko nastřižení hráze.

Přírodní složení masážního oleje obsahuje sezamový, slunečnicový, mandlový a olivový olej. Ty pronikají do tkání a zvyšují elasticitu pokožky. 100% esenciální oleje přispívají k uvolnění a celkovému zklidnění organismu.

Přibližně 6 týdnů před očekávaným porodem doporučujeme k péči o tělo přidat pravidelnou masáž hráze, čímž nejlépe připravíte tkáň ke snadnému porodu. Chcete-li snížit riziko natržení, masírujte oblast hráze několikrát týdně 5 až 10 minut, nejlépe po koupeli či sprchování, kdy je tkáň uvolněná a poddajnější. Olej pokožku dostatečně zvláční a zajistí její pružnost a odolnost vůči poranění. Důsledná příprava zvyšuje šanci na přirozený porod bez nutnosti nástřihu hráze (episiotomie).

Pomoc v těhotenství

Olej na masáž hráze Saloos bude skvělým a praktickým pomocníkem pro nejhezčí období ve vašem životě. Hustý olejíček pro pravidelnou masáž hráze pomáhá při změnách, kterými tělo ženy během gravidity prochází a pomáhá uvolnit napnutou pokožku. Pomáhá pokožce adaptovat se na změny v těhotenství a usnadní vám průběh jak gravidity, tak samotného porodu.

Pro snadnější porod

Pravidelná masáž s tímto olejíčkem uvolňuje pojivové tkáně, pomáhá rozvolnit svalstvo a zvyšuje elasticitu pokožky a tkání. Díky tomu činí pokožku odolnější proti mechanickým vlivům a zaručí vám hladší průběh porodu. Olej je vhodné používat od doby přibližně šesti týdnů před porodem, kdy dochází k největšímu nárůstu na objemu a zároveň se významně zvyšuje tlak na oblast hráze. 

Uvolňující vůně esenciálních olejů

Každodenní masáž, ideálně v kombinaci s teplou sprchou, vám tak přinese okamžité uvolnění a zbaví vás i nepříjemných pocitů tlaku či bolestí. Masáž s olejíčkem Saloos je skvělou prevencí nástřihu hráze a zpříjemní i průběh samotného porodu. Sezamový, slunečnicový a mandlový olej jsou velmi šetrné k pokožce a esenciální oleje zároveň uvolní a harmonizují vaši mysl a celý organismus. 

Použití: S pravidelnou masáží začněte 6-8 týdnů před stanoveným termínem porodu. Jemně masírujte oblast perineum 5-10 minut 4-5krát týdně.

Saloos Olej na masáž hráze 50 ml

Tehotenský a materský olej Masáž hrádze od Saloos je určený pre dostatočné uvoľnenie tkaniva a prípravu tela k pôrodu. Vďaka pravidelným masážam zvýšená elasticita hrádze prispieva k plynulejšiemu priebehu pôrodu a znižuje riziko nastrihnutia hrádze.

Prírodné zloženie masážneho oleja obsahuje sezamový, slnečnicový, mandľový a olivový olej. Tie prenikajú do tkanív a zvyšujú elasticitu pokožky. 100% esenciálne oleje prispievajú k uvoľneniu a celkovému upokojeniu organizmu.
 
Približne 6 týždňov pred očakávaným pôrodom odporúčame k starostlivosti o telo pridať pravidelnú masáž hrádze, čím najlepšie pripravíte tkanivo k ľahkému pôrodu. Ak chcete znížiť riziko natrhnutia, masírujte oblasť hrádze niekoľkokrát týždenne 5 až 10 minút, najlepšie po kúpeli či sprchovaní, keď je tkanivo uvoľnené a poddajnejšie. Olej pokožku dostatočne zvláčni a zaistí jej pružnosť a odolnosť voči poraneniu. Dôsledná príprava zvyšuje šancu na prirodzený pôrod bez nutnosti nastrihnutia hrádze - epiziotómie.

* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sesamum Indicum Seed Oil1), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil1), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Parfum (Essential Oils), Linalool2), Limonene2), Geraniol2), Citronellol2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz