/    /    /    /  

Weleda Olej na masáž prsů 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Kosmetika na prsa
Certifikáty: NATRUE
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
299
ks
Bez DPH 247 Kč

Weleda Olej na masáž prsů 50 ml

Olej pro masáž prsů Weleda podporuje tvorbu a uvolňování mateřského mléka. Jemná masáž podporuje prokrvení tkáně prsu a napomáhá od bolestivých zatvrdlin během kojení.

Základem masážního oleje je mandlový olej, který je bohatý na vitaminy A a E, minerály a glyceridy. Díky tomuto bohatému složení je mandlový olej výborným pomocníkem pro zpevnění, posílení a zároveň ochranu pokožky.

Samotný mandlový olej je díky své lehce nasládlé vůni výborný pro zklidnění nervů a uvolnění stresu. V kombinaci s esenciálními oleji z fenyklu a kmínu má Olej pro masáž prsů Weleda jak zklidňující, tak výživné a ochranné schopnosti.

V těhotenství i po porodu

Těhotenství je pro tělo ač přirozeným, tak velice náročným procesem. Pokožka odolává extrémním tlakům a mléčná žláza prochází mnohonásobným zvětšením. Abyste i vy byla připravená na pravidelné kojení, které je zdravé jak pro vás, tak pro miminko, tak jistě oceníte tento masážní olej na prsa, jež podporuje laktaci a pomáhá i od bolestí.

Podpora kojení

Kojení je přímo magickým rituálem, jednak je velice zdravé pro miminko díky množství vyživujících látek v mateřském mléce, ale pomáhá i vytvořit pouto s děťátkem a podporuje přirozené pochody ve vašem i jeho těle. Jenže ne vždycky má kojení hladký průběh. Laktaci tak podpoříte každodenní masáží s tímto praktickým olejíčkem, který stimuluje kojení tím, že podporuje jak tvorbu, tak uvolňování mateřského mléka. 

Příjemná masáž

Masáž s olejíčkem Weleda je navíc velice příjemná, dokáže uvolnit pokožku a samotnou mléčnou žlázu, a tím i pomáhá od případných bolestí. Esenciální olej z fenyklu a kmínu zklidňuje napětí tkání a jemný olej z mandlí dodává pokožce pružnost a vláčnost. Olejíček navíc působí aromaterapeuticky i na vaši psychiku a harmonizuje vaši mysl.

Použití: Malé množství oleje ohřejte v rukou a aplikujte na pokožku prsu od periferie směrem k bradavce. Aplikujte denně již od 38. týdne těhotenství.

Upozornění: Olej je určen k použití mezi kojením a po kojení. Před kojením olej nepoužívejte.

Weleda Olej na masáž prsů 50 ml

Olej na masáž pŕs Weleda podporuje tvorbu a uvoľňovanie materského mlieka. Jemná masáž podporuje prekrvenie tkaniva prsníka a pomáha proti bolestivým zatvrdlinám počas dojčenia.

Základom masážneho oleja je mandľový olej, ktorý je bohatý na vitamíny A a E, minerály a glyceridy. Vďaka tomuto bohatému zloženiu je mandľový olej výborným pomocníkom pre spevnenie, posilnenie a zároveň ochranu pokožky.

Samotný mandľový olej je vďaka svojej ľahko sladkastej vôni výborný na upokojenie nervov a uvoľnenie stresu. V kombinácii s esenciálnymi olejmi z fenyklu a rasce má Olej na masáž pŕs Weleda ako upokojujúce, tak výživné a ochranné schopnosti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Mandlový olej, Parfém1), Limonen1), Linalool1), Geraniol1)
INCI: Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Parfum1), Limonene1), Linalool1), Geraniol1)
1) Natural essential oils
i
i

přebal: papírový

Výrobce

Weleda AG
Stollenrain 11
CH-4144 Arlesheim
Švýcarsko
www.weleda-kosmetika.cz