/    /    /    /    /    /  

Siddhalepa Olej na nohy, Ayurveda Luxury Spa 60 ml

Značka:
Množství: 60 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Balzámy na nohy, Dárky pro ženy
Produktová řada: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
251
ks
Bez DPH 207 Kč

Siddhalepa Olej na nohy, Ayurveda Luxury Spa 60 ml

Unikátní ajurvédský olej Siddhalepa z řady Ayurveda Luxury Spa se svěží peprmintovou vůní je určen pro péči o chodidla a nohy. Kromě chladivých výtažků z máty obsahuje také olej z listů skořicového kafrovníku a z hořčičných semínek. Je vhodný jak pro masáže nohou, tak pro každodenní péči o pokožku na chodidlech a prevenci jejího vysušování a popraskání.

Základ oleje tvoří olej ze sezamových semínek, jenž je v ajurvédě jedním z nejpoužívanějších olejů, zejména pro jeho vysoký obsah vitaminů, minerálů a dalších mikroživin. Je výborným regeneračním prostředkem, podporuje prokrvení pokožky, napomáhá obnově kůže a zvyšuje její odolnost.

Olej z bílých hořčičných semínek má silné prohřívací schopnosti a působí také příznivě na různé otoky a revmatická onemocnění kloubů. Olej z listů skořicového kafrovníku má osvěžující a dezinfekční účinek. Podle aktuální potřeby pokožku zahřívá nebo naopak zchlazuje. Výtažek z máty peprné pomáhá odstraňovat únavu a pokožku celkově osvěžuje. Máta je také vhodná při zvýšeném pocení nohou, neboť napomáhá snižovat činnost potních žláz.

Použití: Používejte kdykoliv po umytí, koupeli, sauně, nebo po sportovních aktivitách. Dostatečné množství oleje naneste na nohy a masírujte alespoň deset minut.

Upozornění: Případné zakalení či kousky jsou čistě rostlinného původu a v žádném případě nejsou na závadu.

Siddhalepa Olej na nohy, Ayurveda Luxury Spa 60 ml

Unikátny ajurvédsky olej Siddhalepa z radu Ajurveda Luxury Spa so sviežou pepermintovou vôňou je určený na starostlivosť o chodidlá a nohy. Okrem chladivých výťažkov z mäty obsahuje tiež olej z listov škoricového gáfrovníku a z horčicových semienok. Je vhodný ako na masáž nôh, tak aj na každodennú starostlivosť o pokožku na chodidlách a prevenciu jej vysušovania a popraskania.

Základ oleja tvorí olej zo sezamových semienok, ktorý je v ajurvéde jedným z najpoužívanejších olejov, najmä pre jeho vysoký obsah vitamínov, minerálov a ďalších mikroživín. Je výborným regeneračným prostriedkom, podporuje prekrvenie pokožky, napomáha obnove kože a zvyšuje jej odolnosť.

Olej z bielych horčicových semienok má silné hrejivé schopnosti a pôsobí tiež priaznivo na rôzne opuchy a reumatické ochorenia kĺbov. Olej z listov škoricového gáfrovníka má osviežujúci a dezinfekčný účinok. Podľa aktuálnej potreby pokožku zahrieva alebo naopak ochladzuje. Výťažok z mäty piepornej pomáha odstraňovať únavu a pokožku celkovo osviežuje. Mäta je tiež vhodná pri zvýšenom potení nôh, pretože napomáha znižovať činnosť potných žliaz.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Brassica Alba Oil, Cinnamomum Camphora (Ravintsara) Oil, Mentha Piperita
i
i

barva: žlutá
konzistence: olejová
obal: plastový
produktové řady: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
specifická označení: ájurvédské produkty

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com