/    /    /    /  

Saloos Olej prsní 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Kosmetika na prsa, Doplňky na podporu kojení
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
136
ks
Bez DPH 112 Kč

Saloos Olej prsní 50 ml

Těhotenský a masážní olej Prsní olej od Saloos je určený pro péči o prsa v období kojení. Čisté přírodní složení pečuje o namáhanou pokožku, ulevuje napětí pokožky. Podporuje tvorbu mateřského mléka a usnadňuje jeho uvolňování.

Pamatujte si, že vaše láska a mazlení jsou pro dítě právě tak důležité jako mateřské mléko, které mu dáváte. Nepodceňte tedy péči o prsy a denně si najděte několik minut. Jemně prsy masírujte špičkami prstů směrem ke dvorci. S touto přípravou prsů můžete začít přibližně 4 týdny před očekávaným porodem.

Prsní olej prokrvuje a prohřívá tkáň a tím podporuje tvorbu a uvolňování mléka. Zároveň prsy změkčuje a pomáhá zabránit potížím při kojení, předchází vzniku tvrdých, citlivých a zarudlých bulek. Ulevuje napnutým prsům. Nepoužívejte bezprostředně před kojením.

Uvolňující masáž

Prsní olej Saloos je tu připraven proto, abyste si mohla užít nejkrásnější období s miminkem bez zbytečných potíží. Právě oblast prsů prochází velkými změnami již během těhotenství a díky nárůstu objemu mléčné žlázy může snadno docházet k popraskání pokožky, vzniku strijí nebo dokonce bolestem a nepříjemnému pocitu či tlaku. 

Změkčující efekt

Pravidelná péče o prsa vám proto pomůže zbavit se mnoha nepříjemností. Stačí několik málo minut každý den a rychle poznáte rozdíl. Díky masážnímu olejíčku Saloos dochází k prohřátí tkání, okamžitému uvolnění tlaku a zmírnění bolestí či napětí. Zároveň šetrná masáž podporuje tvorbu mateřského mléka tak, abyste svému děťátku mohla nabídnout to nejlepší.

Přírodní oleje

S masážemi prsů můžete začít již během těhotenství, a to přibližně 4 týdny před porodem. Pokožka i mléčná žláza se tak lépe adaptují na všechny změny, kterými během těhotenství a období kojení procházejí. Prsní olej působí nejen uvolňujícími účinky na pokožku prsů, ale zároveň podporuje tvorbu mléka, vyživuje vysušenou pokožku a pomáhá urychlovat hojení popraskaných prsních bradavek. 

Použití: Jemně vmasírujte do pokožky na prsou.

Saloos Olej prsní 50 ml

Tehotenský a masážny Prsný olej od Saloos je určený pre starostlivosť o prsia v období dojčenia. Čisté prírodné zloženie sa stará o namáhanú pokožku, uľavuje napätiu pokožky. Podporuje tvorbu materského mlieka a jeho uvoľňovanie.

Pamätajte si, že vaša láska a maznanie sú pre dieťa práve tak dôležité ako materské mlieko, ktoré mu dávate. Nepodceňte teda starostlivosť o prsia a denne si nájdite niekoľko minút. Jemne prsia masírujte špičkami prstov smerom k dvorci, s touto prípravou pŕs môžete začať približne 4 týždne pred očakávaným pôrodom.

Prsný olej prekrvuje a prehrieva tkanivo a tým podporuje tvorbu a uvoľňovanie mlieka. Zároveň prsia zmäkčuje a pomáha zabrániť problémom pri dojčení, predchádza vzniku tvrdých, citlivých a začervenaných hrčiek. Uľavuje napnutým prsiam. Nepoužívajte bezprostredne pred dojčením.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sesamum Indicum Seed Oil1), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil1), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Parfum (Essential Oils), Limonene2), Linalool2), Geraniol2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz