/    /    /    /  

Saloos Olej těhotenský pěstící 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 125 ml / 287 Kč
Kategorie: Kosmetika proti celulitidě, Kosmetika proti striím
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
144
ks
Bez DPH 119 Kč

Saloos Olej těhotenský pěstící 50 ml

Těhotenský pěstící olej Saloos je určen pro prevenci vzniku strií. Olej zvláčňuje pokožku, která je po použití pružnější a vláčnější. Obsažený mix esenciálních olejů působí aromaterapeuticky a harmonizuje celkovou rovnováhu organismu.

Strie (pajizévky) vznikají na kůži, jestliže je napjatá nad mez normální pružnosti. Nejčastější příčinou bývá rychlý růst nebo přibývání na váze. V těhotenství se tyto pruhovité trhlinky objevují především na bříšku, prsech a stehnech. Málokdy zmizí úplně, jejich vzniku však můžete předejít pravidelným používáním těhotenského pěsticího oleje. Proto nepodceňujte prevenci a denně i několikrát vtírejte olej do pokožky.

Olej vyživuje kůži do hloubky, čímž zamezuje vysoušení a následnému popraskání pokožky, ta zůstává pružná a vláčná. Minimalizuje také svědění a podráždění pokožky. Jemná vůně a účinky pečlivě zvolených esenciálních olejů přispívají k harmonizaci duševní a tělesné rovnováhy v tomto krásném a v životě ženy tolik důležitém období. 

Šetrná péče

Pokožka v těhotenství je velmi namáhána, napíná se a může velice snadno popraskat a dát tak vzniknout striím. Právě během těhotenství tak pokožka vyžaduje intenzivní péči jako prevenci vzniku strií a zachování pružnosti. Těhotenský pěstící olej Saloos je určen právě pro toto období a postará se o to, aby bylo skutečně tím nejradostnějším a zcela bez problémů.

Pružná a pevná pokožka

Právě masáž s těhotenským olejem je skvělým způsobem, jak zachovat pokožku pružnou v průběhu celého těhotenství. Díky pravidelným masážím, které můžete provádět i několikrát denně, si pokožka bříška lépe zvyká na zvětšující se objem, a nehrozí tak její popraskání. Olej můžete použít i také na další problémové partie, jako jsou stehna či boky.

Přírodní ingredience

Je pak samozřejmostí, že těhotenský pěstící olej Saloos obsahuje pouze přírodní složky a nezatěžuje tělo vaše ani vašeho děťátka syntetickými ingrediencemi, parfemací či konzervanty. Přírodní oleje pečují o pokožku šetrně, ale účinně a zanechávají ji dokonale jemnou. Příjemná parfemace z esenciálních olejů zároveň působí také na vaši psychiku.

Pro hladký průběh těhotenství

Sezamový olej je skvělý na suchou pokožku, má intenzivní zvláčňující schopnosti, a tím pokožku chrání před vysušením a ztrátou pružnosti. Jemný mandlový olej pokožku posiluje a podporuje její regenerační schopnost, zároveň má zklidňující účinky. Působí v souladu s olejem pupalkovým, jež rovněž zklidňuje a zmírňuje případné podráždění. Díky tomuto pěstícímu oleji bude vaše pokožka sametově hebká a chráněná proti poškození.

Použití: Vmasírujte do pokožky. Zaměřte se na nejvíce namáhaná místa, na bříško, boky, stehna a prsa. Masážní olej používejte pravidelně dvakrát denně.

Tip: Pro následnou podporu přirozené regenerace doporučujeme olej používat i po dobu dalších 6 až 12 měsíců po porodu.

Saloos Olej těhotenský pěstící 50 ml

Tehotenský ošetrujúci olej Saloos je určený pre prevenciu vzniku strií. Olej zvláčňuje pokožku, ktorá je po použití pružnejšia a vláčnejšia. Obsiahnutý mix esenciálnych olejov pôsobí aromaterapeuticky a harmonizuje celkovú rovnováhu organizmu.

Strie (pajazvičky) vznikajú na koži, ak je napätá nad hranicu normálnej pružnosti. Najčastejšou príčinou býva rýchly rast alebo priberanie na váhe. V tehotenstve sa tieto pruhovité trhlinky objavujú predovšetkým na brušku, prsiach a stehnách. Málokedy zmiznú úplne, ich vzniku však môžete predísť pravidelným používaním tehotenského ošetrujúceho oleja. Preto nepodceňujte prevenciu a denne aj niekoľkokrát vtierajte olej do pokožky.

Olej vyživuje pokožku do hĺbky, čím zamedzuje vysúšaniu a následnému popraskaniu pokožky, zostáva pružná a vláčna. Minimalizuje tiež svrbenie a podráždenie pokožky. Jemná vôňa a účinky starostlivo zvolených esenciálnych olejov prispievajú k harmonizácii duševnej a telesnej rovnováhy v tomto krásnom a v živote ženy tak dôležitom období.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Sesamum Indicum Seed Oil1), Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil1), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Oenothera Biennis Oil1), Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Parfum (Essential Oils), Citronellol2), Linalool2), Limonene2), Coumarin2), Geraniol2), Eugenol2), Citral2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz