/    /    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Olej z vinných hroznů 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 100 ml / 169 Kč
Kategorie: Hroznový olej
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
269
ks
Bez DPH 234 Kč

Nobilis Tilia Olej z vinných hroznů 200 ml

Olej ze semínek vinné révy Nobilis Tilia je bohatý na množství nenasycených mastných kyselin a dalších živin, které pokožku regenerují, zjemňují a zároveň chrání před ztrátou elasticity. Díky skvělým regeneračním vlastnostem je olej mimořádně vhodný pro ošetření mastné pokožky náchylné k tvorbě nedokonalostí, ale také normální pleti trpící na častá podráždění.

Hroznový olej má lehkou texturu, která se do pokožky snadno vstřebává a posiluje ji, pleť zbytečně nezatěžuje a neucpává ji. Díky vysokému podílu mastných kyselin aktivně regeneruje poškozenou pleť, hojí ji a chrání před opětovným poškozením. Proto je hroznový olej výborným pomocníkem pro mastnou problematickou pokožku i citlivou pleť náchylnou k častému podráždění.

Lehká tekutá konzistence hroznového oleje je vhodná pro přidání do nejrůznějších masážních olejů a krémů. Nejen, že dojde k naředění hustších olejů, ale také jejich kombinací vznikne extra výživná směs, která se postará i o suchou náročnou pokožku celého těla.

Použití: Pár kapek oleje naneste ráno a/nebo večer na čistou navlhčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete.

Nobilis Tilia Olej z vinných hroznů 200 ml

Olej z hroznových jadierok Nobilis Tilia je bohatý na množstvo nenasýtených mastných kyselín a ďalších živín, ktoré pokožku regenerujú, zjemňujú a zároveň chránia pred stratou elasticity. Vďaka vynikajúcim regeneračným vlastnostiam je olej mimoriadne vhodný na ošetrenie mastnej pokožky náchylnej na tvorbu nedokonalostí, no tiež normálnej pleti trpiacej častými podráždeniami. 

Hroznový olej má ľahkú textúru, ktorá sa do pokožky dobre vstrebáva a posilňuje ju, pleť zbytočne nezaťažuje a neupcháva. Vďaka vysokému podielu mastných kyselín aktívne regeneruje poškodenú pleť, hojí ju a chráni pred opätovným poškodením. Preto je hroznový olej výborným pomocníkom pre mastnú problematickú pokožku aj citlivú pleť náchylnú na časté podráždenie.

Ľahká tekutá konzistencia hroznového oleja je vhodná na pridanie do najrôznejších masážnych olejov a krémov. Nielenže dôjde k nariedeniu hustejších olejov, ale ich kombináciou tiež vznikne extra výživná zmes, ktorá sa postará aj o suchú náročnú pokožku celého tela.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Vitis Vinifera Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz