/    /    /    /    /    /  

Olej z ostropestřce 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ostropestřecový olej
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
155
ks
Bez DPH 135 Kč

Olej z ostropestřce 200 ml

Ostropestřcový olej je bezesporu jeden z nejlepších přírodních prostředků na nemoci jater, jakožto životně důležitého orgánu, a jejich celkovou regeneraci. Obsahuje unikátní látku silymarin, díky kterému dochází k pročištění jater. Podporuje tvorbu nových, zdravých jaterních buněk, které postupně nahrazují buňky staré a poškozené. Zmírňuje mnoho závažných jaterních onemocnění včetně virových infekcí a cirhózy. V některých zemích se dokonce podává v injekcích při otravě jedovatými houbami, které ničí jaterní tkáň).

Tento olej lze rovněž doporučit pro pročištění organizmu po léčbě antibiotiky. Používá se při vředovém onemocnění žaludku a dvanácterníku, akutní a chronické gastritidy (zánětu žaludeční sliznice), paradentózy a aftů, poškození kůže a popálenin. Zbavuje tělo nahromaděných toxinů.

Ostropestřcový olej je výborným antioxidantem, chrání buňky před volnými radikály ještě lépe než vitamíny C a E. Má protizánětlivé a epitelizující účinky, předchází vstřebávání toxických sloučenin, posiluje imunitu, pomáhá při různých druzích alergií jako například senné rýmě nebo kopřivce, při astmatických záchvatech a nevolnosti při cestování.

Zevně je možné použít olej z ostropestřce na křečové žíly a hemeroidy. Má lehce nahořklou až oříškovou chuť.

Použití: Je vhodný pro přímou konzumaci nebo do tepelně neupravovaných pokrmů.

Skladování: Na tmavém místě, při teplotě max. do 20 °C. Po otevření skladovat v ledničce. Uchovejte mimo dosah dětí.

Dávkování: 1 čajová lžička 2-3x denně.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte denní dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Případný kal není na závadu. Tento výrobek podstoupil radiologickou kontrolu. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky přípravku.

Olej z ostropestřce 200 ml

Ostropestrecový olej je bezpochyby jeden z najlepších prírodných prostriedkov na choroby pečene, ako životne dôležitého orgánu, a jej celkovú regeneráciu. Obsahuje unikátnu látku silymarín, vďaka ktorému dochádza k prečisteniu pečene. Podporuje tvorbu nových, zdravých pečeňových buniek, ktoré postupne nahrádzajú bunky staré a poškodené. Zmierňuje mnoho závažných pečeňových ochorení vrátane vírusových infekcií a cirhózy. V niektorých krajinách sa dokonca podáva v injekciách pri otrave jedovatými hubami, ktoré ničia tkanivo pečene.

Tento olej možno tiež odporučiť pre prečistenie organizmu po liečbe antibiotikami. Používa sa pri vredovom ochorení žalúdka a dvanástnika, akútnej a chronickej gastritídy (zápalu žalúdočnej sliznice), paradentózy a áft, poškodení kože a popáleninách. Zbavuje telo nahromadených toxínov.

Ostropestrecový olej je výborným antioxidantom, chráni bunky pred voľnými radikálmi ešte lepšie ako vitamíny C a E. Má protizápalové a epitelizujúce účinky, predchádza vstrebávaniu toxických zlúčenín, posilňuje imunitu, pomáha pri rôznych druhoch alergií ako napríklad sennej nádche alebo žihľavke, pri astmatických záchvatoch a nevoľnosti pri cestovaní.

Zvonka je možné použiť olej z pestreca na kŕčové žily a hemoroidy. Má ľahko horkastú orieškovú chuť.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: 100 % olej z ostropestřce mariánského (Sibylum Marianum)
i
i

užití: vnitřní