/    /    /    /    /    /  

Olej z ostropestřce 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ostropestřecový olej
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
155
ks
Bez DPH 135 Kč

Olej z ostropestřce 200 ml

Ostropestřcový olej je bezesporu jeden z nejlepších přírodních prostředků na nemoci jater, jakožto životně důležitého orgánu, a jejich celkovou regeneraci. Obsahuje unikátní látku silymarin, díky kterému dochází k pročištění jater. Podporuje tvorbu nových, zdravých jaterních buněk, které postupně nahrazují buňky staré a poškozené. Zmírňuje mnoho závažných jaterních onemocnění včetně virových infekcí a cirhózy (v některých zemích se dokonce podává v injekcích při otravě jedovatými houbami, které ničí jaterní tkáň). Ostropestřec snižuje možnost poškození jater v důsledku užívání alkoholu, po prodělané žloutence, při chemoterapii a prospívá při žlučových kamenech, protože zlepšuje odtok žluči.

Tento olej lze rovněž doporučit pro pročištění organizmu po léčbě antibiotiky. Používá se při vředovém onemocnění žaludku a dvanácterníku, akutní a chronické gastritidy (zánětu žaludeční sliznice), paradentózy a stomatitidy (aftů), poškození kůže a popálenin. Zbavuje tělo nahromaděných toxinů.
Ostropestřcový olej je výborným antioxidantem, chrání buňky před volnými radikály ještě lépe než vitamíny C a E. Má protizánětlivé a epitelizující (hojící) účinky, předchází vstřebávání toxických sloučenin, posiluje imunitu, pomáhá při různých druzích alergií jako například senné rýmě nebo kopřivce, při astmatických záchvatech a nevolnosti při cestování.
Zevně je možné použít olej z ostropestřce na křečové žíly a hemeroidy. Má lehce nahořklou až oříškovou chuť.

Olej není vyroben z geneticky modifikovaných rostlin. Za studena lisovaný, první lis.

Použití: Je vhodný pro přímou konzumaci nebo do tepelně neupravovaných pokrmů.

Skladování: Na tmavém místě, při teplotě max. do 20°C. Po otevření skladovat v ledničce. Uchovejte mimo dosah dětí.

Dávkování: 1 čajová lžička 2-3x denně.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte denní dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Případný kal není na závadu. Tento výrobek podstoupil radiologickou kontrolu. Nedoporučuje se při individuální nesnášenlivosti některé složky přípravku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: 100 % olej z ostropestřce mariánského (Sibylum Marianum)
i
i

užití: vnitřní