/    /    /    /  

Saloos Olejový extrakt třezalkový, bio 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 125 ml / 253 Kč
Kategorie: Podrážděná pokožka, Tělové oleje
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
128
ks
Bez DPH 106 Kč

Saloos Olejový extrakt třezalkový, bio 50 ml

Třezalkový olej Saloos je vhodný pro zánětlivou a nečistou pleť. Je také dostatečně jemný i pro velmi citlivou pleť. Uklidňuje, regeneruje a podporuje hojení. Působí na naši psychiku, uklidňuje a zlepšuje náladu.

Třezalkový extrakt celkově zklidňuje a také čistí citlivou, zánětlivou a podrážděnou pleť. Je velmi účinný při hojení kožních onemocnění a drobných řezných ran. Na pokožku má stahující účinky. Pomáhá při ošetřování pohmožděnin, odřenin a popálenin. A usnadňuje zacelení jizev, pokožku vyživuje a zjemňuje.

Přírodní třezalkový extrakt je kromě toho antidepresivum a sedativum, příznivě působí při psychických poruchách, neklidu a nespavosti. Kvalitní třezalkový olej se pozná podle sytě rudé barvy.

Rychlé zklidnění

Olejový extrakt s obsahem výtažku z třezalky je přípravkem, který využijete nejen pro uvolňující a regenerační masáž. Díky olejovému základu se z bylin uvolňuje větší množství účinných látek, které pak velice snadno pronikají do pokožky a podkožních tkání, kde působí. Olejový extrakt s třezalkou je vhodný pro všechny typy pokožky, zejména pak pro citlivou a podrážděnou.

Podpora hojení

Extrakt z třezalky tečkované činí z tohoto oleje regenerační balzám s všestranným využitím. Olejový extrakt z třezalkou je velice vhodný pro pleť náchylnou k podráždění či vzniku alergické reakce Má intenzivní zklidňující účinky, zmírňuje svědění a nepříjemné pnutí pokožky a využijete jej také pro péči o drobná poranění a oděrky. 

Regenerace a revitalizace

Olejový extrakt z třezalkou od Saloos podporuje regeneraci tkání, a tím i urychluje hojení ranek a oděrek, můžete jej použít také pro masáže jizev či na popáleniny pokožky. Kromě zklidňujících účinků rány také čistí a pomáhá je zacelovat. Má stahující účinky na pokožku a lze jej použít také na odřeniny, pohmožděniny a modřiny. 

Přírodní ingredience

Třezalkový olej má příznivý vliv na psychiku, již od pradávna je používán jako přírodní antidepresivum. Masáž s tímo olejem vám dodá dobrou náladu a pomůže vám zapomenout na stres a starosti. Kvalitní přírodní oleje, slunečnicový a sezamový, intenzivně pečují o pokožku, dlouhodobě brání jejímu vysušení a zanechávají ji sametově hebkou.

Použití: Vmasírujte do pokožky.

Skladování: Záruční doba 18 měsíců. Skladujte v chladu a suchu.

Upozornění: Čistě přírodní produkt. Případná sedimentace není na závadu. Zvyšuje fotosenzibilitu, proto se při používání třezalky nevystavujte přímému slunci.

Saloos Olejový extrakt třezalkový, bio 50 ml

Ľubovníkový olej Saloos je vhodný pre zápalovú a nečistú pleť. Je tiež dostatočne jemný aj pre veľmi citlivú pleť. Upokojuje, regeneruje a podporuje hojenie. Pôsobí na našu psychiku, upokojuje a zlepšuje náladu.

Ľubovníkový extrakt celkovo upokojuje a tiež čistí citlivú, zápalovú a podráždenú pleť. Je veľmi účinný pri hojení kožných ochorení a drobných rezných rán. Na pokožku sťahujúce účinky. Pomáha pri ošetrovaní pomliaždenín, odrenín a popálenín. A uľahčuje zacelenie jaziev, pokožku vyživuje a zjemňuje.

Prírodný ľubovníkový extrakt je okrem toho antidepresívum a sedatívum, priaznivo pôsobí pri psychických poruchách, nepokoji a nespavosti. Kvalitný ľubovníkový olej sa pozná podľa sýto červenej farby.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil1), Sesamum Indicum Seed Oil1), Hypericum Perforatum Flower Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný
užití: vnější

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz