/    /    /    /    /    /  

Saloos Olivový olej 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 125 ml / 113 Kč
Kategorie: Olivový olej
Certifikáty: CPK
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
82
ks
Bez DPH 71 Kč

Saloos Olivový olej 50 ml

Olivový olej od Saloos je kvalitním rostlinným olejem lisovaným za studena. Podporuje regeneraci suché namáhané pokožky, intenzivně pečuje o poškozenou pleť.

Olivový olej je velmi vhodný pro suchou, zánětlivou, alergickou, podrážděnou, poraněnou či jinak poškozenou pokožku. Podporuje hojení a regeneraci pleti. Doporučuje se i k péči o velmi jemnou pokožku dětí a batolat.

Olivový olej je jednou z nejčastějších součástí pečujících krémů právě pro své výborné regenerační a hydratační vlastnosti. Je vhodný do vlasových zábalů a balzámů. Zjemňuje vlasy a dodává jim lesk.

Použití: Vmasírujte do pokožky. Olivový olej můžete použít při masážích, při péči o pokožku celého těla, i jako šetrný odličovač, nebo při péči o vlasy.

Skladování: Záruční doba 9 měsíců. Skladujte v chladu.

Tip: Dopřejte si výživný regenerační olejový zábal. Do vlasů aplikujte větší množství oleje, zaměřte se především na délky a konečky. Důkladně olej vmasírujte a poté vlasy zamotejte a zabalte do ručníku. Nechte působit. Čím déle necháte olej na vlasem, tím lepší budou jeho regenerační účinky. Poté důkladně smyjte vodou a šamponem.

Saloos Olivový olej 50 ml

Olivový olej od Saloos je kvalitným rastlinným olejom lisovaným za studena. Je vhodný na vnútorné aj vonkajšie použitie. Ako kozmetický olej hydratuje a podporuje regeneráciu suchej namáhanej pokožky.

Je veľmi vhodný práve na suchú, zápalovú, alergickú, podráždenú, poranenú či inak poškodenú pokožku. Podporuje hojenie a vnútornú regeneráciu. Odporúča sa aj na starostlivosť o veľmi jemnú pokožku detí a batoliat. Olivový olej je jednou z najčastejších súčastí krémov starajúcich sa o pokožku práve pre svoje výborné regeneračné a hydratačné vlastnosti. Je vhodný do vlasových zábalov a balzamov. Zjemňuje vlasy a dodáva im lesk.

Pri vnútornom užívaní má vynikajúce účinky na kardiovaskulárne problémy, zlepšuje stav a priechodnosť ciev, znižuje krvný tlak, podporuje trávenie a metabolizmus tukov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: 100% olivový olej lisovaný za studena
INCI: Olea Europaea (Olive) Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz