/    /    /    /    /  

Energy Omegavet 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Doplňky na srst pro psy, Doplňky na vitalitu pro psy
Produktová řada: EnergyVet
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
277
ks
Bez DPH 241 Kč

Energy Omegavet 30 ml

Kapky Omegavet od EnergyVet jsou doplňkem obsahujícím unikátní rybí olej, který má vyvážený poměr účinných látek. Tento olej je bohatý na nenasycené mastné kyseliny, vitaminy A, E a D. Kapky napomáhají posilovat imunitu zvířátka. Podporují také správný stav kostí, zubů, pokožky, srsti a očí.

Kapky z oleje mořské ryby engraulis japonicus jsou přirozeným zdrojem nenasycených mastných kyselin a vitaminů A, E a D. Díky přirozeně nižšímu obsahu vitaminů A a D nehrozí předávkování. Rybí olej přispívá ke správnému stavu buněk, nervů či hormonálního systému. Napomáhá pružnosti kůže či lesku srsti. Kapky lze využít při nadváze, ztučnění orgánů či pro posílení kostí a zubů.

Dávkování: Drobným zvířatům do 2 kg podávejte 1-3 kapky 1-3x denně, zvířatům od 2 do 5 kg podávejte 3-5 kapek 1-3x denně a zvířatům nad 50 kg 5 kapek na každých 50 kg hmotnosti 1-3x denně.

Upozornění: Nepřekračujte denní dávkování! Po 3 týdnech užívání udělejte týdenní pauzu, poté opět pokračujte v podávání. Během užívání zajistěte dostatečný příjem pitné vody.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Olej z mořské ryby Engraulis japonicus, Vitamín E
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový, skleněný
přebal: papírový
produktové řady: EnergyVet

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz