/    /    /    /    /  

Acorelle Opalovací balzám na obličej SPF 30 30 ml

Značka:
Množství: 30 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Opalovací přípravky na obličej
Produktová řada: Acorelle Nature Sun
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
705
ks
Bez DPH 583 Kč

Acorelle Opalovací balzám na obličej SPF 30 30 ml

Opalovací balzám na obličej SPF 30 Acorelle chrání pokožku před spálením a podrážděním díky obsahu minerálních filtrů. Ty na pokožce vytváří lehký ochranný film, který spolehlivě odráží UV záření. Díky tomu je pleť chráněna před působením slunečních paprsků, aniž by do ní pronikaly jakékoliv nežádoucí škodlivé látky nebo chemikálie. Tím je navíc eliminováno nebezpečí alergických reakcí a pleť není zbytečně drážděna. Balzám kromě toho obsahuje olej Karanja, který pleť přirozeně chrání před spálením a podrážděním, přináší pleti intenzivní péči a zabraňuje vzniku pigmentových skvrn. Olej má lehce ořechové aroma a delikátně voní.

Slunečnicový a olivový olej pokožku dokonale vyživí a velmi účinně ji chrání. Zároveň zklidňují podráždění, takže se skvěle hodí právě pro sluncem namáhanou a podrážděnou pokožku obličeje. Propolisový extrakt chrání pokožku před působením volných radikálů a zpomaluje proces stárnutí.

Důsledná ochrana před slunečním zářením chrání pleť před předčasnými známkami stárnutí, jako jsou například stařecké skvrny, a samozřejmě před tvorbou vrásek. Proto je potřeba pleť důsledně ošetřovat opalovacími přípravky, které ji nejen ochrání před UV zářením, ale zároveň ji i vyživují a hydratují.

Použití: Balzám aplikujte na pleť celého obličeje ještě před pobytem na slunci. Opakujte vždy po koupání nebo utření ručníkem.

Upozornění: Vyvarujte se přímého styku se sliznicemi a očima! Udržujte mimo dosah dětí. Nepoužívejte vnitřně.

Acorelle Opalovací balzám na obličej SPF 30 30 ml

Opaľovací balzam na tvár SPF 30 Acorelle chráni pokožku pred spálením a podráždením vďaka obsahu minerálnych filtrov. Tie na pokožke vytvárajú ľahký ochranný film, ktorý spoľahlivo odráža UV žiarenie. Vďaka tomu je pleť chránená pred pôsobením slnečných lúčov, bez toho aby do nej prenikali akékoľvek nežiaduce škodlivé látky alebo chemikálie. Tým je navyše eliminované nebezpečenstvo alergických reakcií a pleť nie je zbytočne dráždená. Balzam okrem toho obsahuje olej Karanja, ktorý pleť prirodzene chráni pred spálením a podráždením, prináša pleti intenzívnu starostlivosť a zabraňuje vzniku pigmentových škvŕn. Olej má ľahko orechovú arómu a delikátne vonia.

Slnečnicový a olivový olej pokožku dokonale vyživia a veľmi účinne ju chránia. Zároveň upokojujú podráždenie, takže sa skvele hodia práve na slnkom namáhanú a podráždenú pokožku tváre. Propolisový extrakt chráni pokožku pred pôsobením voľných radikálov a spomaľuje proces starnutia.

Dôsledná ochrana pred slnečným žiarením chráni pleť pred predčasnými známkami starnutia, ako napríklad starecké škvrny, a samozrejme pred tvorbou vrások. Preto je potreba pleť dôsledne ošetrovať opaľovacími prípravkami, ktoré ju nielen ochránia pred UV žiarením, ale zároveň ju aj vyživujú a hydratujú.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Pongamia Glabra Seed Oil1), Trihydroxystearin, Parfum, Dicaprylyl Carbonate, Titanium Dioxide, Bisabolol, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Aluminium Hydroxide, Stearic Acid, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Helianthus Annuus Hybrid Oil1), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil1), Propolis Extract1), Pollen Extract1), Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Eugenol, Geraniol, Linalool
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový
přebal: papírový
produktové řady: Acorelle Nature Sun

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr