/    /    /    /    /  

Acorelle Opalovací mléko SPF 30 ve spreji 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Opalovací přípravky na tělo
Produktová řada: Acorelle Nature Sun
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
617
ks
Bez DPH 510 Kč

Acorelle Opalovací mléko SPF 30 ve spreji 100 ml

Opalovací mléko na obličej a tělo SPF 30 Acorelle chrání pokožku před spálením a podrážděním díky obsahu minerálních filtrů. Ty na pokožce vytváří lehký ochranný film, který spolehlivě odráží UV záření. Díky tomu je pleť chráněna před působením slunečních paprsků, aniž by do ní pronikaly jakékoliv nežádoucí škodlivé látky nebo chemikálie. Díky tomu je eliminováno nebezpečí alergických reakcí a pleť není zbytečně drážděna.

Slunečnicový a olivový olej pokožku dokonale vyživí a velmi účinně ji chrání. Zároveň zklidňují podráždění, takže se skvěle hodí právě pro sluncem namáhanou a podrážděnou pokožku celého těla i obličeje.  Arganový olej společně s propolisovým extraktem chrání pokožku před působením volných radikálů a zpomaluje proces stárnutí.

Důsledná ochrana před slunečním zářením chrání pleť před předčasnými známkami stárnutí, jako jsou například stařecké skvrny, a samozřejmě před tvorbou vrásek. Proto je potřeba pleť důsledně ošetřovat opalovacími přípravky, které ji nejen ochrání před UV zářením, ale zároveň ji i vyživují a hydratují.

Použití: Mléko aplikujte na pokožku celého těla a obličeje ještě před pobytem na slunci. Opakujte vždy po koupání nebo utření ručníkem.

Upozornění: Vyvarujte se přímého styku se sliznicemi a očima! Udržujte mimo dosah dětí. Nepoužívejte vnitřně.

Acorelle Opalovací mléko SPF 30 ve spreji 100 ml

Opaľovacie mlieko na tvár a telo SPF 30 Acorelle chráni pokožku pred spálením a podráždením vďaka obsahu minerálnych filtrov. Tie na pokožke vytvárajú ľahký ochranný film, ktorý spoľahlivo odráža UV žiarenie. Vďaka tomu je pleť chránená pred pôsobením slnečných lúčov, bez toho aby do nej prenikali akékoľvek nežiaduce škodlivé látky alebo chemikálie. Vďaka tomu je eliminované nebezpečenstvo alergických reakcií a pleť nie je zbytočne dráždená.

Slnečnicový a olivový olej pokožku dokonale vyživia a veľmi účinne ju chránia. Zároveň upokojujú podráždenie, takže sa skvele hodia práve na slnkom namáhanú a podráždenú pokožku celého tela aj tváre. Arganový olej spoločne s propolisovým extraktom chráni pokožku pred pôsobením voľných radikálov a spomaľuje proces starnutia.

Dôsledná ochrana pred slnečným žiarením chráni pleť pred predčasnými známkami starnutia, ako napríklad starecké škvrny, a samozrejme pred tvorbou vrások. Preto je potreba pleť dôsledne ošetrovať opaľovacími prípravkami, ktoré ju nielen ochránia pred UV žiarením, ale zároveň ju aj vyživujú a hydratujú.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Dicaprylyl Carbonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Coco-Caprylate, Titanium Dioxide, Coco Caprylate/Caprate, Alcohol, Argania Spinosa Kernel Oil1), Aluminium Hydroxide, Stearic Acid, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Parfum, Oleyl Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Gardenia Tahitensis Flower Extract, Zanthoxylum Alatum Fruit Ectract, Helianthus Annuus Hybrid Oil1), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil1), Propolis Extract1), Tocopherol, Pollen Extract1), Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Eugenol, Geraniol, Linalool
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: lehká krémová
obal: plastový
produktové řady: Acorelle Nature Sun

Výrobce

Laboratoire Odysud
Allée du saylat - ZAC Agropole
47901 Agen cedex 9
Francie
tel: +33(0)5.53.66.90.89
www.laboratoire-odysud.fr