/    /    /    /    /    /  

Yellow and Blue Oplach do myčky nádobí 1 l

Značka:
Množství: 1 l
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 250 ml / 59 Kč
Kategorie: Ekologická leštidla do myčky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
169
ks
Bez DPH 140 Kč

Yellow and Blue Oplach do myčky nádobí 1 l

Oplach do myčky nádobí Yellow and Blue dodává lesk bez potřeby dalšího leštění nejen skleněnému nádobí. Obsažené látky dodají nádobí perfektní lesk a současně zabrání usazování kapiček vody a vodního kamene. Obsažená kyselina citronová nejen že odstraňuje zbytky jídla, ale také rozpouští vodní kámen a prodlužuje tak životnost myčky.

Kvasný líh v kombinaci s kyselinou citronovou spolehlivě dodají nádobí lesk a zabrání opětovnému usazení nečistot či kapek vody. Nejen skleněné nádobí tak bude lesklé, aniž by se muselo po vyndání z myčky leštit. O případné zbytky jídla, které se nerozpustily během samotného mytí, se postarají rostlinné tenzidy. Jednoduché přírodní složení snadno dosáhne čistého lesklého nádobí a současně je šetrné k životnímu prostředí, které zbytečně nezatěžuje. Obsažené složky se při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně se vyskytující látky a nezatěžují tak přírodu.

Dávkování: Leštidlo nalijte do příslušného zásobníku myčky. Doplňte v okamžiku, kdy se rozsvítí kontrolka.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Yellow and Blue Oplach do myčky nádobí 1 l

Oplach do umývačky riadu Yellow and Blue dodáva lesk bez potreby ďalšieho leštenia nielen sklenenému riadu. Obsiahnuté látky dodajú riadu perfektný lesk a súčasne zabránia usadzovaniu kvapiek vody a vodného kameňa. Obsiahnutá kyselina citrónová nielenže odstraňuje zvyšky jedla, ale tiež rozpúšťa vodný kameň a predlžuje tak životnosť umývačky.

Kvasný lieh v kombinácii s kyselinou citrónovou spoľahlivo dodá riadu lesk a zabráni opätovnému usadeniu nečistôt či kvapiek vody. Nielen sklenený riad tak bude lesklý bez toho, aby sa musel po vybratí z umývačky leštiť. O prípadné zvyšky jedla, ktorá sa nerozpustili počas samotného umývania sa postarajú rastlinné tenzidy. Jednoduché prírodné zloženie ľahko zabezpečí čistý leský riad a súčasne je šetrné k životnému prostrediu, ktoré zbytočne nezaťažuje. Obsiahnuté zložky sa pri kontakte s odpadovými vodami začnú rozkladať na prirodzene sa vyskytujúce látky a prírodu nezaťažujú.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Líh kvasný, Kyselina citronová, Neiontové tenzidy
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

TIERRA VERDE s.r.o.
Hněvkovského 39a
61700 Brno
Česká republika
www.tierraverde.cz