/    /    /    /    /    /  

Yellow and Blue Oplach do myčky nádobí 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 1 l / 169 Kč
Kategorie: Ekologická leštidla do myčky, Vzorky ekodrogerie
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
59
ks
Bez DPH 49 Kč

Yellow and Blue Oplach do myčky nádobí 250 ml

Oplach do myčky nádobí Yellow and Blue dodává lesk bez potřeby dalšího leštění nejen skleněnému nádobí. Obsažené látky dodají nádobí perfektní lesk a současně zabrání usazování kapiček vody a vodního kamene. Obsažená kyselina citronová nejen že odstraňuje zbytky jídla, ale také rozpouští vodní kámen, a prodlužuje tak životnost myčky.

Kvasný líh v kombinaci s kyselinou citronovou spolehlivě dodají nádobí lesk a zabrání opětovnému usazení nečistot či kapek vody. Nejen skleněné nádobí tak bude lesklé, aniž by se muselo po vyndání z myčky leštit. O případné zbytky jídla, které se nerozpustily během samotného mytí, se postarají rostlinné tenzidy. Jednoduché přírodní složení snadno dosáhne čistého lesklého nádobí a současně je šetrné k životnímu prostředí, které zbytečně nezatěžuje. Obsažené složky se při kontaktu s odpadními vodami začnou rozkládat na přirozeně vyskytující se látky, a nezatěžují tak přírodu.

Dávkování: Leštidlo nalijte do příslušného zásobníku myčky. Doplňte v okamžiku, kdy se rozsvítí kontrolka.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí.

Yellow and Blue Oplach do myčky nádobí 250 ml

Oplach do umývačky riadu Yellow and Blue dodáva lesk bez potreby ďalšieho leštenia nielen sklenenému riadu. Obsiahnuté látky dodajú riadu perfektný lesk a súčasne zabránia usadzovaniu kvapiek vody a vodného kameňa. Obsiahnutá kyselina citrónová nielenže odstraňuje zvyšky jedla, ale tiež rozpúšťa vodný kameň a predlžuje tak životnosť umývačky.

Kvasný lieh v kombinácii s kyselinou citrónovou spoľahlivo dodá riadu lesk a zabráni opätovnému usadeniu nečistôt či kvapiek vody. Nielen sklenený riad tak bude lesklý bez toho, aby sa musel po vybratí z umývačky leštiť. O prípadné zvyšky jedla, ktorá sa nerozpustili počas samotného umývania sa postarajú rastlinné tenzidy. Jednoduché prírodné zloženie ľahko zabezpečí čistý leský riad a súčasne je šetrné k životnému prostrediu, ktoré zbytočne nezaťažuje. Obsiahnuté zložky sa pri kontakte s odpadovými vodami začnú rozkladať na prirodzene sa vyskytujúce látky a prírodu nezaťažujú.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Líh kvasný, Kyselina citronová, Neiontové tenzidy
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový

Výrobce

TIERRA VERDE s.r.o.
Hněvkovského 39a
61700 Brno
Česká republika
www.tierraverde.cz