/    /    /    /    /  

Zahir Cosmetics Opunciový olej

Značka:
Množství: 10 ml, roll-on
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Péče o nehty, Pleťové oleje
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
889
ks
Bez DPH 735 Kč

Zahir Cosmetics Opunciový olej

Opunciový olej od Zahir Cosmetics v praktickém malém balení s kuličkovým aplikátorem se snadno nanáší a hravě ho schováte do kabelky či batůžku. Opunciový olej je poměrně náročný na výrobu, získává se ze semínek plodů kaktusu. Výborně regeneruje pokožku, zklidňuje ji, zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí a má příznivé účinky i na namáhanou nehtovou kůžičku.

Opunciový olej je plný vitaminů, minerálů a prospěšných aminokyselin. Rychle regeneruje pokožku, zvláčňuje ji a díky antioxidantům předchází jejímu předčasnému stárnutí. Pomáhá stahovat póry a zklidňovat podrážděnou pleť a působí proti začervenání a kruhům pod očima. Olej se rychle vstřebává do pokožky a nezanechává tak mastný film. Výborně regeneruje také nehty, zlepšuje jejich pružnost, díky čemuž se pak méně lámou.

Použití: Malé množství oleje aplikujte ráno a/nebo večer na odlíčenou navlhčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete. Nechte vstřebat. Podle potřeby můžete použít také pro péči o vlasy, nehty i pokožku celého těla.

Zahir Cosmetics Opunciový olej

Opunciový olej od Zahir Cosmetics v praktickom malom balení s guľôčkovým aplikátorom sa ľahko nanáša a hravo ho schováte do kabelky či batôžku. Opunciový olej je pomerne náročný na výrobu, získava sa zo semienok plodov kaktusu. Výborne regeneruje pokožku, upokojuje ju, zabraňuje jej predčasnému starnutiu a priaznivé účinky aj na namáhanú nechtovú kožtičku.

Opunciový olej je plný vitamínov, minerálov a prospešných aminokyselín. Rýchlo regeneruje pokožku, zvláčňuje ju a vďaka antioxidantom predchádza jej predčasnému starnutiu. Pomáha sťahovať póry a upokojovať podráždenú pleť a pôsobí proti začervenaniu a kruhom pod očami. Olej sa rýchlo vstrebáva do pokožky a nezanecháva tak mastný film. Výborne regeneruje tiež nechty, zlepšuje ich pružnosť, vďaka čomu sa potom menej lámu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Opunciový olej
i
i

obal: kovový, skleněný
typy pleti: anti age, citlivá pleť, normální pleť, suchá pleť

Výrobce

Zahir cosmetics s.r.o.
Loučky 2262/25
708 00 Ostrava – Poruba
Česká republika
tel: +420 777 726 789
http://zahir.cz/