/    /    /    /    /  

Logona Ořezávátko, dvojité 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Ořezávátka
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
115
ks
Bez DPH 95 Kč

Logona Ořezávátko, dvojité 1 ks

Logona Dvojité ořezávátko je absolutní nezbytností do vaší kosmetické taštičky. Udržuje vaše tužky na oči a rty v perfektním stavu a zaručuje jejich maximálně hygienické používání. Díky kompaktním rozměrům jej můžete nosit kdykoliv s sebou i během dne a používat dle potřeby.

Ořezávátko má dva otvory pro klasickou velikost tužek a konturek i širší otvor pro ořežávání jumbo tužek. Kvalitní zpracování ořezávátka zaručuje jeho dlouhodobou životnost. Ocelové břity zaručí dokonalou ostrost vašich oblíbených tužek na rty či oči. Ořezávátko má také praktický zásobník na hoblinky pro pohodlné používání, ať už jste kdekoliv.

Tip: Před ořezáváním tužek s velmi měkkou strukturou je vložte na několik minut do lednice. Ořezávání pak půjde mnohem snadněji a docílíte dokonalé ostrosti.

Logona Ořezávátko, dvojité 1 ks

Logona Dvojité orezávatko je absolútnou nevyhnutnosťou do vašej kozmetickej taštičky. Udržuje vaše ceruzky na oči a pery v perfektnom stave a zaručuje ich maximálne hygienické používanie. Vďaka kompaktným rozmerom ho môžete nosiť kedykoľvek so sebou aj počas dňa a používať podľa potreby.

Strúhadlo dva otvory pre klasickú veľkosť ceruziek a kontúrok aj širší otvor pre orezávanie jumbo ceruziek. Kvalitné spracovanie orezávatka zaručuje jeho dlhodobú životnosť. Oceľové brity zaručia dokonalú ostrosť vašich obľúbených ceruziek na pery či oči. Orezávatko má tiež praktický zásobník na hoblinky pre pohodlné používanie, nech ste už kdekoľvek.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Plast
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz