/    /    /  

Orgonit střední - pyramida

Značka:
Množství: 1 ks, 4-8 cm
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Ezoterika
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
420
ks
Bez DPH 347 Kč

Orgonit střední - pyramida

Aktuálně: Uvedené fotografie orgonitů jsou ilustrační, neboť každý orgonit je originálem, lišící se složením i poměry jednotlivých složek. Barvu orgonitu Vám zašleme dle aktuální dostupnosti.

Sada malých orgonitů je tvořena přírodními pryskyřicemi, drahými kameny, perlami a kokovými šponami. Tyto anorganické materiály mají tendenci přitahovat energii a udržovat ji v sobě. Díky tomu dokáže orgonit transformovat negativní energie a dodává tělu novou pozitivní sílu. Zlepšuje kvalitu spánku, uklidňuje a posiluje. Také dokáže pročistit vodu, neutralizuje negativní záření elektroniky a harmonizuje geopatogenní zóny.

Orgonit se skládá z kombinace anorganických pryskyřic, drahých kamenů, perel a kovu. Ty přitahují energie, čistí negativní vlivy a tím pádem zlepšují náladu a psychickou pohodu. Malý orgonit můžete nosit při sobě v tašce či jej přikládat na jednotlivé čakry a tím posilovat pozitivní energie. Barvu orgonitu vybírejte podle čakry, se kterou máte potíže.

Červený orgonit se vztahuje k základní čakře, dodává sebejistotu a pozitivně ovlivňuje zažívací trakt. Vliv na sakrální čakru a tím pádem i nepravidelnou menstruaci, premenstruační syndrom a náš sexuální život má oranžový orgonit. Hřejivě žlutý orgonit pozitivně ovlivňuje třetí čakru a naše emoce spojené s nervozitou.

Srdeční čakru a činnost kardiovaskulárního systému posiluje orgonit v zelené barvěSvětle modrý orgonit posiluje naše komunikační schopnosti, zatímco tmavě modrý podporuje koncentraci a pomáhá bojovat s migrénami. Tmavě fialový orgonit pomůže s psychickými problémy a depresemi, zažene pocity bezdůvodného strachu.

Použití: Střední orgonit umístěte blízko postele, nejlépe k nohám postele, ne přímo pod tělo spícího či na vodorovné úrovni se spícím, raději 50 cm a více nad či pod úroveň spícího. Nebo ho dejte do obytného prostoru, do kanceláře, kuchyně…, a nebo ho můžete umístit i do auta.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Pryskyřice, Kov, Kámen
i
i

konzistence: pevná