/    /    /  

Orgonit závěs na krk - kapka 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ezoterika
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
340
ks
Bez DPH 281 Kč

Orgonit závěs na krk - kapka 1 ks

Aktuálně: Uvedené fotografie orgonitů jsou ilustrační, neboť každý orgonit je originálem, lišící se složením i poměry jednotlivých složek. Barvu, případně motiv, orgonitu, Vám zašleme dle aktuální dostupnosti.

Orgonit závěs na krk je tvořen přírodními pryskyřicemi, drahými kameny, perlami a kokovými šponami. Tyto anorganické materiály přitahují tendenci přitahovat energii a udržovat ji v sobě. Díky tomu dokáže orgonit transformovat negativní energie a dodává tělu novou pozitivní sílu. Zlepšuje kvalitu spánku, uklidňuje a posiluje. Také dokáže pročistit vodu, neutralizuje negativní záření elektroniky a harmonizuje geopatogenní zóny.

Orgonit se skládá z kombinace anorganických pryskyřic, drahých kamenů, perel a kovu. Ty přitahují energie, čistí negativní vlivy a tím pádem zlepšují náladu a psychickou pohodu. Závěs na krk můžete nosit vždy při sobě. Barvu orgonitu vybírejte podle čakry, se kterou máte potíže.

Červený orgonit se vztahuje k základní čakře, dodává sebejistotu a pozitivně ovlivňuje zažívací trakt. Vliv na sakrální čakru a tím pádem i nepravidelnou menstruaci, premenstruační syndrom a náš sexuální život má oranžový orgonit. Hřejivě žlutý orgonit pozitivně ovlivňuje třetí čakru a naše emoce spojené s nervozitou.

Srdeční čakru a činnost kardiovaskulárního systému posiluje orgonit v zelené barvěSvětle modrý orgonit posiluje naše komunikační schopnosti, zatímco tmavě modrý podporuje koncentraci a pomáhá bojovat s migrénami. Tmavě fialový orgonit pomůže s psychickými problémy a depresemi, zažene pocity bezdůvodného strachu.

Použití: Orgonit zavěste na koženou šňůrku a noste ho vždy při sobě.

Orgonit závěs na krk - kapka 1 ks

Orgonit záves na krk je tvorený prírodnými živicami, drahými kameňmi, perlami a kovovými šponami. Tieto anorganické materiály priťahujú tendenciu priťahovať energiu a udržiavať ju v sebe. Vďaka tomu dokáže orgonit transformovať negatívne energie a dodáva telu novú pozitívnu silu. Zlepšuje kvalitu spánku, upokojuje a posilňuje. Tiež dokáže prečistiť vodu, neutralizuje negatívne žiarenie elektroniky a harmonizuje geopatogénne zóny.

Orgonit sa skladá z kombinácie anorganických živíc, drahých kameňov, perál a kovu. Tie priťahujú energie, čistia negatívne vplyvy a tým pádom zlepšujú náladu a psychickú pohodu. Záves na krk môžete nosiť vždy pri sebe. Farbu orgonitu vyberajte podľa čakry, s ktorou máte problémy.

Červený orgonit sa vzťahuje k základnej čakre, dodáva sebaistotu a pozitívne ovplyvňuje zažívací trakt. Vplyv na sakrálnu čakru a tým pádom aj nepravidelnú menštruáciu, predmenštruačný syndróm a náš sexuálny život má oranžový orgonit. Hrejivo žltý orgonit pozitívne ovplyvňuje tretiu čakru a naše emócie spojené s nervozitou.
 
Srdcovú čakru a činnosť kardiovaskulárneho systému posilňuje orgonit v zelenej farbe. Svetlo modrý orgonit posilňuje naše komunikačné schopnosti, zatiaľ čo tmavomodrý podporuje koncentráciu a pomáha bojovať s migrénami. Tmavofialový orgonit pomôže s psychickými problémami a depresiami, zaženie pocity bezdôvodného strachu.

* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Pryskyřice, Kov, Kámen
i
i

konzistence: pevná