/    /    /    /  

Saloos Orient 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
92
ks
Bez DPH 76 Kč

Saloos Orient 10 ml

Saloos Orient je směs čistých esenciálních olejů, které mají výraznou vůni a dodají vašemu domovu příjemnou atmosféru. Tato vonná kompozice je vhodná zejména k použití do aromalampy a během krátkého času zaplní vaši domácnost okouzlující vůni, jenž navodí pocit relaxace.

Tato směs éterických olejů je sestavena z jednotlivých složek tak, aby se vzájemně doplňovaly a podporovaly svůj účinek. Výhodou esenciálních olejů je, že voní dlouho a mají příznivý aromaterapeutický efekt na tělo i mysl. Éterické oleje ihned neutralizují nepříjemné pachy a zanechávají příjemnou vůni.

Tato variace vám přiblíží atmosféru dalekého Orientu a přenese vás do exotických krajin. Kořeněné tóny se mísí s všeobklopujícím sladkým aroma a společně vytvářejí dokonalý obraz tradičních trhů, potemnělých čajoven a barevného koření. Směs má silný uklidňující efekt a je skvělá pro každodenní chvíle vašeho odpočinku.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Směs esenciálních olejů
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz