/    /    /    /  

Saloos Orient 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Směsi éterických olejů
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
92
ks
Bez DPH 76 Kč

Saloos Orient 10 ml

Saloos Orient je směs čistých esenciálních olejů, které mají výraznou vůni a dodají vašemu domovu příjemnou atmosféru. Tato vonná kompozice je vhodná zejména k použití do aromalampy a během krátkého času zaplní vaši domácnost okouzlující vůni, jenž navodí pocit relaxace.

Tato směs éterických olejů je sestavena z jednotlivých složek tak, aby se vzájemně doplňovaly a podporovaly svůj účinek. Výhodou esenciálních olejů je, že voní dlouho a mají příznivý aromaterapeutický efekt na tělo i mysl. Éterické oleje ihned neutralizují nepříjemné pachy a zanechávají příjemnou vůni.

Tato variace vám přiblíží atmosféru dalekého Orientu a přenese vás do exotických krajin. Kořeněné tóny se mísí s všeobklopujícím sladkým aroma a společně vytvářejí dokonalý obraz tradičních trhů, potemnělých čajoven a barevného koření. Směs má silný uklidňující efekt a je skvělá pro každodenní chvíle vašeho odpočinku.

Přeneste se do exotiky

Vůni dálek vám přinese tato jedinečná aromaterapeutická směs Orient. Vonná kompozice vám evokuje slastné okamžiky letní dovolené a připomene vám exotické dálavy plné lákavých vůní a chutí. Tato intenzivní a omamná vůně zahalí vaši domácnost do kořeněných a sladkých tónů, které působí jak na vaše tělo, tak i mysl mocnými aromaterapeutickými účinky.

Kořeněné tóny orientu

Variace Orient od Saloos ihned provoní vaši domácnost, úspěšně minimalizuje všechny nepříjemné pachy a zanechá dlouhou stopu. Orient je vůně, která je ideální nejen na dlouhé zimní večery, oceníte ji zejména ve chvílích relaxace a je vhodná i pro meditaci. Pomáhá prohloubit odpočinek, revitalizovat tělo i mysl a nabrat potřebné síly.

Přírodní éterické oleje

Jednotlivé vonné esence jsou zkombinovány tak, aby se vzájemně dokonale doplňovaly a daly vyniknout jedna druhé. Ve směsi nenajdete žádné přidané syntetické ingredience, pouze variaci čistých éterických olejů, jež mají velice intenzivní aroma, které provoní vaši domácnost během chvilky. Díky aromaterapeutickým směsím Saloos tak vždy vytvoříte ve svém domově jedinečnou a harmonickou atmosféru.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Saloos Orient 10 ml

Saloos Orient je zmes čistých esenciálnych olejov, ktoré majú výraznú vôňu a dodajú vášmu domovu príjemnú atmosféru. Táto vonná kompozícia je vhodná najmä na použitie do aromalampy a behom krátkeho času zaplní vašu domácnosť očarujúcou vôňou, ktorá navodí pocit relaxácie.

Táto zmes éterických olejov je zostavená z jednotlivých zložiek tak, aby sa vzájomne dopĺňali a podporovali svoj účinok. Výhodou esenciálnych olejov je, že voňajú dlho a majú priaznivý aromaterapeutický efekt na telo i myseľ. Éterické oleje ihneď neutralizujú nepríjemné pachy a zanechávajú príjemnú vôňu.

Táto variácia vám priblíži atmosféru ďalekého Orientu a prenesie vás do exotických krajín. Korenisté tóny sa miešajú s všeobklopujúcou sladkou arómou a spoločne vytvárajú dokonalý obraz tradičných trhov, temných čajovní a farebného korenia. Zmes má silný upokojujúci efekt a je skvelá pre každodenné chvíle vášho odpočinku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Směs esenciálních olejů
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz